Skocz do zawartości

EFIX


amiga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.myapple.pl/news/89886-osx-na-pc-zadnym-problemem-zamieszanie-wokol-klonow.html

 

Dodam od siebie tylko jedno: 199$ do trochę za dużo. W każdym razie kontynuacja zaczepek Apple trwa i zobaczymy ile jeszcze to potrwa zanim Apple w końcu "uwolni" swój system. Na razie sądy uważają, że Apple ma rację. Zobaczymy za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ci kolesie z tego forum to maja kur.. nasrane we łbach :)

 

A ten EFIX to tez mi wynalazek !! poprawili troche pc-efi i wrzucili na pendriva i sprzedaja po 200$ smiech na sali :)

 

Juz kolesie z VMWARE w nowym Fusion walneli prgramowe efi na swej wirtualnej maszynie i mozna bedzie zainstalowac pewnie co sie chce ,narazie experymentalnie ale pewnie to poprawia :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej, chciałbym to przetestować i móc obiektywnie ocenić...

 

Należy pamiętać, że jeżeli to da 100% sprzęt zgodny z Apple'a i ze strony usera nie występuje żadna konieczność modyfikacji OS X'a - to może być to jednak ciekawą alternatywą do metod Boot 132 czy reatail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa to ona jest, lecz droga. Stanowczo droga.

 

Zgodzę się że jest droga... ale czy zawsze najtańsze rozwiązanie jest najtańsze i czy najdroższe zawsze najwięcej kosztuje... Na pewno jest grupa docelowa EFI-X dla której dodatkowe 200$ aby ich wypasiony PC mógł działać natywnie z OS X jest kwotą akceptowalną... ja zostawię to w gestii osobistych preferencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to raczej niewielu da się przekonać o słuszności OSX na PC. Oni dalej widzą Aplle na PPC. Jestem tam (inny nick) zarejestrowany od początku 2006, trochę siedziałem na tym forum ich naprawdę dość. Większości. Nawet tony - ichniejszy admin pisał na starym forum osx86 ale nie bardzo się dał przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie chcę ich przekonywać. Tylko niech mi nie mówią, że kupując w sklepie oryginalnego Leo jestem złodziejem tylko dlatego, że nie zastosowałem się do zaleceń producenta.

Amiga vel Blue??

 

scg32 z tym trabantem mnie powaliłeś. Oni nigdy nie wierzą benchmarkom jak robione są na pC . Na macu to co innego nawet opluwany xbench jest dla nich miarodajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laborman, da się zabezpieczyć tak OSX, że przez pewien czas nikt nie zainstaluje go na PC. Da się tak wszystko zabezpieczyć. Ale z racji zawodu wiem, iż rozpracowanie KAŻDEGO zabezpieczenia to kwestia czasu, więc raczej martwię się sterownikami niż zabezpieczeniami.

 

Pozwolę sobie zacytować Pawlaka ze znanej komedii.

"mądrego po szkołach przyjemnie posłuchać", jak ty się nie martwisz to co ja biedny samouk będę się przejmował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.