Skocz do zawartości

Acer Aspire 5742 Z brak internetu


Aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałabym się przywitać nazywam się Agnieszka i jestem nowym użytkownikiem.

 

Zainstalowałam na swoim komputerze mavericks hackintosh zgodnie z waszym poradnikiem. Robiłam to pierwszy raz tak więc na początku miałam małe problemy ale w końcu udało się system odpalił i działa, aczkolwiek pozostały nadal dwa problemy z którymi nie mogę sobie poradzić i liczę na waszą pomoc....

 

Pierwszy problem to taki, że nie mam możliwości zmiany rozdzielczości i jest cały czas tylko wyświetlana rozdzielczość 1024 x 768 i nie można tego zmienić...

 

Drugi problem to brak połączenia z internetem czyli tak jakby czegoś nadal brakowało.

 

Wiem, że trzeba do instalować sterowniki z Multibeast ale ja nie wiem które wybrać.

 

Mój komputer: Laptop

 

ACER Aspire 5742Z

Procesor Pentium Dual-Core 2 Ghz

Opis procesora  P6100

Ram 3GB DDR3

Dysk Twardy SATA

Karta Graficzna  INTEL HD GRAPHIC

HDMI

 

Na wind 7 miałam podłączony do monitora DELL z rozdzielczością dużo większą niż matryca laptopa

 

Liczę na waszą pomoc z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Agnieszka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trzeba do instalować sterowniki z Multibeast ale ja nie wiem które wybrać.

 

To jest ostatnia rzecz jaką trzeba zrobić. Multibeast miesza tylko w systemie.

 

Agniesza, potrzebujemy więcej danych o sprzęcie, wykonaj zestawienie wg wymogów: http://hamac.pl/topic/1976-jak-zrobi%C4%87-list%C4%99-konfiguracji-sprz%C4%99tu/

 

Pobierznie patrząc na Intela P6100 jest tam Intel HD ale nie sądzę, żeby był to model HD3000. Musisz dostarczyć więcej danych.

WiFi jest chyba nie do odpalenia, Lan to BCM57780 więc da rade pchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatnia rzecz jaką trzeba zrobić. Multibeast miesza tylko w systemie.

 

Agniesza, potrzebujemy więcej danych o sprzęcie, wykonaj zestawienie wg wymogów: http://hamac.pl/topic/1976-jak-zrobi%C4%87-list%C4%99-konfiguracji-sprz%C4%99tu/

 

Pobierznie patrząc na Intela P6100 jest tam Intel HD ale nie sądzę, żeby był to model HD3000. Musisz dostarczyć więcej danych.

WiFi jest chyba nie do odpalenia, Lan to BCM57780 więc da rade pchnąć.

Dziękuję za szybką odp.

 

Mam tylko mały problem ze zrobieniem tych czynności z linka, który mi Pan podał ponieważ aktualnie piszę z telefonu ponieważ nie mam drugiego komputera a w tym co mam zainstalowany nowy system nie działa internet tak aby ściagnąć programy potrzebne do ustalenia parametrów laptopa. Na tym laptopie także nie posiadam już windowsa tylko system Mavericks.

 

Jeżeli chodzi o Parametry to te które mogę odczytać z samego laptopa z naklejki 

Acer Aspire 5742 z

Procesor Intel Pentium P6 100

Matryca 15.6 HD LED LCD

Grafika Intel HD Graphics 

Ram 3 GB DDR 3

DYSK 320 GB

 

Nie pomyślałam o tym wcześniej aby na windowsie to wszystko sprawdzić :( Blondynka a w sumie to szybka chęć posiadania tego systemu i pospiech mnie wpędził w tarapaty.....

 

Nie zależy mi na wfii aby tylko odpalił internet oraz grafika normalna nie taka duża ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.