Skocz do zawartości

GTX 660 ti problem


m8kbv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z uruchomieniem sterowników Nvidia. Po zainstalowaniu CUDA i sterów, w panelu kontrolnym Nvidii po wybraniu pozycji NVidia Web Drivers - po uruchomieniu wciąż są Sterowniki Domyślne OSX.
Dopisywanie w Clover boot-args: nvda_drv=1 nie daje żadnego efektu, po ponownym uruchomieniu w cloverze boot-args jest znow puste. 

asrock z87 extreme 4 
ik 4670k
asus gtx660 ti 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam taką samą kartę graficzną (w sensie że 660Ti, bo ja akurat mam od Gigabyte wersję 3GB OC), to podepnę się do tematu. Instalują się u mnie składniki NVIDIA Web Driver ale instalacja kończy się błędem "Instalacja nie powiodła się. Instalator napotkał nieznany błąd, który uniemożliwił instalację. Skontaktuj się z producentem oprogramowania po pomoc." OS 10.8.5 a NWD który chcę zainstalować to najnowszy 313.01.03f02. W preferencjach systemowych pojawił się NVIDIA Driver Manager jednak kliknięcie na niego powoduję zamknięcie okna preferencji i okienko z błędem "Unable to open NVIDIA Driver Manager. Please try again or re-install the NVIDIA Web Driver package from the NVIDIA website.". Flaga nvda_drv=1 zapisana w konfigu Chameleona jakby co. Wątpię czy to potrzebne ale dla formalności przypomnę, że mój sprzęt tu: http://hamac.pl/topic/7366-brak-trybu-turbo-w-mountain-lion/?p=72255. I jeszcze jedno - CUDA wersja najnowsza tj. 5.5.47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja właśnie instaluję wersję dla 10.8.5 ale powyższe problemy występują. Z jakichś nieznanych powodów wrzuca stery, optymalizuje i rejestruje składniki a tu zonk - kończy błędem + to że driver manager nie potrafi się włączyć. Co ciekawe po wybraniu CUDA z preferencji wyświetla mi najnowszy driver dla GPU czyli 313.[coś tam], więc instaluje się ale ni z tego ni z owego kończy pięknym wykrzyknikiem i błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.