Skocz do zawartości

Karta sieciowa TL-WN727N ver 4.1


Gość MUSTAPHA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MUSTAPHA

Witam,

 

Czy jest ktoś w stanie w ciągu kilku godzin przerobić zamieszczone w załączniku sterowniki do karty sieciowej TL-WN727N w versji 4.1 pod nasze tunery z zainstalowaną Graterlią? Sterownik jest pod Enigmę

Niestety ani ja nie wiedziałem, ani pani w sklepie (choć sprawdzała przy mnie w internecie), że karta ma być w wersji od 2.1 - 3.1, aby pasowała do naszych tunków i teraz, albo ktoś przerobi ten sterownik który zmieściłem w załączniku najpóźniej do jutra do 10:00, albo po prostu będę musiał jechać oddać ową kartę do sklepu. A więc krótka piłka Panowie....  ;)

Mnie interesowałoby tunery

Sagecom DSi87

oraz

nBOX BSLA 9800

 

A w szczególności dla tego pierwszego Sagecom DSi87   

mt7610u_wifi_sta_v3002_dpo_20130916.tar.bz2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MUSTAPHA

Spoko, rozumiem...

Dlatego najprościej będzie pojechać jutro i oddać tą kartę do sklepu, bo nawet na tunerze DVB-T (Ferguson T650i) karta ta nie rusza, tylko tuner również wymaga RT5370. Mam jeszcze SkyBox-a no, ale tam leci po LAN-ie, więc karta jakby nawet tam poszła to jest mi tam zbędna.  :(

Temat ten proszę nie zamykać i nie usuwać, bo może, jakby komuś się chciało i przekompilował te pliki to może jeszcze ktoś skorzysta.  ;)

 

Czy mogły posypać się ENV-y przez co nie działa żadna karta na chipsecie RT5370?

 

Nie piszemy posta pod własnym postem... edytujemy.

Scalono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...