Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

iATKOS ML2 - dziwne problemy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 arnon

arnon
  • Members
  • 1320 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 21:35

Witam,

dzisiaj cały dzień męczyłem się z iATKOS'em ML2. Może zacznę od początku. Za pierwszym razem, udało mi się go poprawnie zainstalować. Muzyka grała (czyli głośniki działały). Jednak, nie działała klawiatura. Przeczytałem w necie, że, gdy kliknę "Dostosuj", to muszę wybrać sterownik "PS2 cośtam". Więc go wybrałem. Oczywiście, po instalacji widniał napis "Instalacja ukończona pomyślnie". Po restarcie, włączam świeżo zainstalowanego iATKOS'a. Ładuje się (tyle samo czasu, co wcześniej) i nagle się zacina. I nic nie działa. Musiałem wyłączyć kompa na siłę. Próbowałem później instalować go znowu z różnymi kombinacjami pod przyciskiem "Dostosuj" i ciągle to samo. Nawet zaznaczenie wszystkich sterowników nie pomogło. Czy ktoś mógłby mi pomóc? BŁAGAM ;(

Mój hackintosh:

ASRock Z87 PRO 3 | Intel Core i5-4590 | MSI GeForce GTX 660 Twin FrozR | 2x4GB RAM DDR3 (1600MHz) | WD Red 1TB + WD Blue 1TB | TP-LINK TL-WN881ND
MacOS 10.12.6 Sierra blackapple.gif

Nie pomagam na PW, od tego jest forum!

FlagaPL.gif Staram się pisać poprawnie po polsku!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych