Skocz do zawartości

Napisy w nagraniach + zmiana ścieżki dźwiękowej w nagranym materiale.


Gość fsx

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalnie to są chyba APP albo żółty, ale już nie jestem pewny. Jeżeli nie działa, to znajdź plik /usr/local/share/enigma2/keymap.xml a w nim sekcję <map context="MediaPlayerActions"> i tam dopisz <key id="KEY_PROGRAM" mapto="audioSelection" flags="m" /> ... wtedy powinno być pod APP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zadziałało...

 

Dodałem też w sekcji movieplayer i też nic.

 

Wybór napisów działa tylko w media playerze (tym instalowanym z dodatków) ale najwygodniej jest odtwarzać z listy nagrań...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tux, mam tylko zainstalowany freeplayer i mediaplayer z ppanels. Ciekawe jest to, że jeśli wejdę w listę nagrań i wybiorę film przyciskiem OK zaczyna on się odtwarzać chyba w systemowym playerze ale nie działa w nim przycisk app... Jeśli natomiast ten sam film otworzę w odtwarzaczu wybieranym z menu to jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety...

 

Chciałbym, żebyśmy dobrze się rozumieli...

 

Wybór nie działa tylko podczas odtwarzania bezpośrednio z listy nagrań (która akurat dla mnie jest idealnym rozwiązaniem):

 

1) Pod klawiszem VOD mam skonfigurowany recordslist

2) Naciskam VOD

3) wybieram nagranie

4) rozpoczyna się odtwarzanie

5) naciskam APP - przekreślony kwadracik

6) inne klawisze - to samo

7) działa tylko play/pause/stop/back, zielony i żółty

 

Jeżeli odtwarzam nagranie w odtwarzaczu zainstalowanym z dodatków APP działa ale to nie rozwiązuje sytuacji ponieważ tam całkowicie nie odpowiada mi wybór nagrań, playlista itp...

 

Na pewno jakiś czas temu wszystko było OK... nie pamiętam w którym momencie się to zmieniło.

 

T.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość buldoog

Nie wiem czy nie powielam wątku. Wydawało mi się, że gdzieś z tym się zetknąłem i przeszukałem forum ale bez rezultatu.

 

Jak w temacie... Czy idzie zmienić ścieżkę w nagranym materiale? W oryginale oglądanym prosto z satelity jest taka opcja.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...