Skocz do zawartości

OS X 10.8.5 - Napęd cały czas sprawdza czy jest plyta....


grandmc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że to przypadłość samego OS X, z DVD miałem Samsunga i Lite-Ona, oba miały taką przypadłość - przez ten czas miałem kilka płyt głównych. Przy obecnym Pionku trudno mi stwierdzić bo nawet przy starcie go nie słychać ale wykluczyć też nie mogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się pod temat, bo mam podobny problem z napędem DVD - przy każdym uruchamianiu systemu lub jego zamykaniu otwiera się samoczynnie szuflada DVD i automatycznie montuje się płyta "bez tytułu". Jak mogę ten problem rozwiązać?

dokladnie mam ten sam problem na asusie z97-pro jedyna bolaczka calego zestawu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że gdy do napędu włożona jest jakaś płyta, to szuflada się nie otwiera podczas startu lub zamykania systemu. A gdy jest pusta - otwiera się. Czy jest gdzieś w jakichś ustawieniach opcja, która wyłącza sprawdzanie napędu podczas startu?

 

Edit:

 

A jednak mimo włożenia płyty szuflada nadal się wysuwa podczas uruchamiania systemu.

No i za każdym uruchomieniem tworzy się na pulpicie nowy katalog. Jest to bardzo denerwujące.

Proszę o informację jak mam wyłączyć montowanie DVD przy uruchamianiu systemu. Ewentualnie jakieś wskazówki jak ten problem usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że gdy do napędu włożona jest jakaś płyta, to szuflada się nie otwiera podczas startu lub zamykania systemu. A gdy jest pusta - otwiera się. Czy jest gdzieś w jakichś ustawieniach opcja, która wyłącza sprawdzanie napędu podczas startu?

 

Edit:

 

A jednak mimo włożenia płyty szuflada nadal się wysuwa podczas uruchamiania systemu.

No i za każdym uruchomieniem tworzy się na pulpicie nowy katalog. Jest to bardzo denerwujące.

Proszę o informację jak mam wyłączyć montowanie DVD przy uruchamianiu systemu. Ewentualnie jakieś wskazówki jak ten problem usunąć.

Rozwiazalem ten problem na mojej Z97-Pro - wiecej informacji w moim watku co stanowilo problem  - http://hamac.pl/topic/9781-nowy-sprzet-na-z97/?p=94869

 

sprawdz i daj znac jak u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.