Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/18/19 in all areas

 1. 1 point
  reyder

  Jak odpalić USB 3 na Asus Z97 Pro Gamer?

  są inne dla 10.14.1 10.14.2 itd.
 2. 1 point
  Jak jesteś zielony to skombinuj jakiś inny dysk do instalacji i uruchomienia Mac OS bo skończy się to tak, że uwalisz wszystko na tym dysku.
 3. 1 point
  reyder

  Wyłączenie drugiej karty graficznej

  Testuj, jak nie działa pierwsze to sprawdź drugie. Archiwum.zip
 4. 1 point
  Tak, Sapphire są głośne na wysokich obrotach, ale za to oficjalnie wpierane przez Apple i u mnie działają natywnie - ot wkładasz kartę i uruchamiasz system. Zresztą Lilu + WEG i tak prawie każdy ma w Cloverze więc gdyby była potrzeba to nie problem dograć. Unikać XFX bo producent stosuje modyfikowany bios na swoich kartach, który nie gra dobrze z macOS i konieczne jest wygrywanie biosu od innych producentów.
 5. 1 point
  reyder

  Mojave i Coffee Lake

  Tak, podaj email.
 6. 1 point
  reyder

  Mojave i Coffee Lake

  Napisz na telegram: @r3yder albo iMessage mam pełną skrzynkę i nie mogę wysłać wiadomości tutaj, a nie chce wstawiać publicznie bo już z wygenerowanymi numerami ci podam.
 7. 1 point
  radek97

  Przyszłość forum haMac.pl

  Moim zdaniem facebookowe grupy na temat hackintosha nie mają większego sensu. Dlaczego? Spróbujcie coś tam znaleźć archiwalnego albo przewinąć z 20 stron facebooka w dół. Poprostu przeglądarka zaczyna się wieszać. Funkcja wyszukiwania na grupie facebookowej tez wam nic nie znajdzie. Facebook jest tak stworzony że liczy się tu i teraz a to co było idzie w zapomnienie. Dlatego użytkownicy grup facebookowych są zmuszeni odpowiadać ciągle na te same pytania nowych userów z tymi samymi problemami. Dlatego żę do sensowengo archiwum poprostu nie ma dostępu. Dlatego moim zdaniem "forum" to jedyne sensowne źródło wiedzy na temat hackintosha. Mówię zarówno na temat tego forum jak i odpowidnikach anglojęzycznych.
 8. 1 point
  Sam mam Ryzna 7 1700 hackintosha i system działa stabilnie. Nie ma takich instrukcji które posiada intel a których nie posiada ryzen od amd. Ryzen posiada te same instrukcje które procesory od amd
 9. 1 point
  javazlaz

  MacOS 10.15 Catalina

  Masz WhateverGreen? Sprawdź czy jest nowsza wersja Lilu + WEG i spróbuj z nią wystartować.
 10. 1 point
  DKnoto

  Nie mogę pisać litery "ł"

  Z tego co pamiętam Karabiner ma opcję monitorowania zdarzeń z klawiatury, może tam coś wypatrzysz?
 11. 1 point
  Jak sama nazwa tematu wskazuje - aktywacja starych sterowników nVidii w macOS Mojave ALE tylko na kartach bez obsługi Metala, max GeForce serii 5xx: https://github.com/chris1111/Fix-Old-NVIDIA-macOS-Mojave
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.