Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/12/20 in all areas

  1. 1 point
    Dziwną dyskusję? Przecież po to jest forum dyskusyjne, a w szczególności ten temat, żeby dyskutować. Tu dyskutujemy tym co się pojawiło na konferencji Apple. Nikt tutaj nie kwestionuje decyzji zakupowych - to przecież oczywista oczywistość, że każdy kupi (albo nie :)) to na co go stać i co mu się podoba. Debatujemy tu nad specyfikacją, która wielu, jak widać, zaskoczyła.
  2. 1 point
    Zakończę tę dziwną dyskusję słowami: Kupcie sobie taki sprzęt, jakiego potrzebujecie. Nie musicie kupować tych komputerów. One są dla tych, którzy chcą i których na nie stać. Tyle w temacie.
  3. 1 point
    Nie rozumiem ani tego jaką tezę chcesz udowodnić ani tonu twoich wypowiedzi. Nie pracuję na codzień z grafiką, więc 16GB mi wystarcza, tak samo jak wystarcza mi mój, już kilkuletni, Haswell. Jestem web developerem więc specyfika pracy grafików jest mi znana i ich wymagania również. Nie widzę powodu dla którego miałbym się nie wypowiadać w kwestiach na których się znam i które są mi bliskie. Od święta również zdarzy mi się otworzyć jakiś większy projekt w Photoshopie czy innej Figmie i wiem ile ramu taki projekt potrafi zjeść. Stąd moje zdziwienie, że w 2020 Apple wypuszcza komputery z maksymalną ilością pamięci ograniczoną do 16GB. To bardzo typowy setup: monitor laptopa na terminal, notatki, time tracker, czy inne drobne narzędzia, główny monitor jako podstawowy monitor do pracy. Ewentualnie jeszcze jeden monitor na logi/debugger. I nie mówimy tutaj o serwerze tylko zwykłym laptopie do codziennej pracy.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.