Jump to content

uzi_88

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

uzi_88's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tutaj masz intrukcje jak stworzyć bootowalny pendrive pod windowsem na Maca. Z tego co kojażę musisz posiadać system w formacie .dmg
 2. oki faktycznie, mimo iż mam swój apple ID, w apple store pojawia się czasem apple ID poprzedniego właściciela. Zrobię jak napisałeś, dzięki
 3. Jop, udało mi się usunąć konto poprzez komendy. Stworzyłem swoje nowe konto administratora. Zalogowałem się na mac'u, pokazało mi się uaktualnienie do high sierra. Pomyśle zaaktualizowało mi do os x high sierra i teraz mam opcje odzyskiwania systemu w trakcie uruchamiania z przyciskiem alt (option). Także mój problem został, całkowicie rozwiązany. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc i odpowiedzi.
 4. Siedzę w sumie od rana nad tym, i udało mi się usunąć konto poprzedniego wpisująć dodatkowo w trybie command + s " /sbin/mount -uw / " Utworzyłem swoje konto, posiadam już appleid. Sprawdziłem dokładnie z poziomu systemu jest to macbook mid 2010. Jak utworzyc teraz partycję recovery, aby w przyszłości kolejny właściciel nie miał problemów z postawieniem OS X'a na nowo ?
 5. Tak próbowałem command + s, po wpisaniu rm /var/db/.applesetupdone, otrzymuje komunikat, że ten plik jest tylko do odczytu i nie usuwa mi profilu czy też hasła.
 6. ok. ciągne z podobno sprawdzonego źródła mavericksa,(leci jak krew z nosa, ale idzie), spróbuje z pena bootowalnego zapodać Napisałem jeszcze wiadomość do poprzedniego właściciela z prośbą o hasło, mam nadzieje, że go serce nie ściśnie jak się dowie, że udało się uruchomić mączka :)Pytam już na zaś, jak otrzymam hasło, to czy da radę z poziomu systemu odświeżyć OS'a ?
 7. Witam Zakupiłem macbooka 2009, który miał problem z uruchomieniem. Zrobiłęm hard reset, po czym macbook się uruchomił. Nie otrzymałem hasła od poprzedniego właściciela, natomiast chciałbym wyczyścić dysk i zainstalować na nowo system na którym pracował czyli os x 10.9.5. Przeczytałem kilkanaście wątków na ten temat, i niestety kombinacja klawiszy command + R nie uruchamia odzyskiwania systemu. Co w tym przypadku mogę zrobić, żeby legalnie zainstalować system os x 10.9.5 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.