Jump to content

vol740

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. GT710 przyszła dzisiaj - śmiga jak złoto bez dodatkowych sterowników:)
 2. Niestety już zamówiłem GT710... Wiem, że GT710 jest słabsza od w miarę dobrych zintegrowanych, w gry nie gram więc na początek powinna wystarczyć. Podobno jest natywnie wspierana przez Sierrę. A tą 7300 wstawiłem bo nie miałem przejściówki z displayport na DVI. Jaką kartę "budżetową" mógłbyś polecić? A GT1030?
 3. Podobno w takiej sytuacji może pomóc podłączenie dysku do zasilania przynajmniej przez godzinę. Jeżeli masz jeszcze ten dysk to spróbuj - a może zadziała.
 4. Ok wrzucam. Zmieniłem tylko rozrzeszenie na txt bo plist nie chciał się załączyć. config.txt
 5. Witam Wszystkich - to mój pierwszy post na forum. Udało mi się (po małych problemach) zainstalować Sierrę na takim sprzęcie: HP 6300 MT: płyta nieznana albo nie umiem wyczytać, I5-3570, 8GB RAM, HDD 250 GB, karta (chwilowo) 7300GT (o dziwo jakoś działa). Właściwie wszystko działa - co prawda dźwięk z karty trochę trzeszczy - mam zamiar zmienić na jakąś kartę na USB. Planuję zakup karty GT710 albo GT1030. Pytanie odnośnie Clovera - czy po zainstalowaniu karty i podpięciu sterowników Nvidia jeżeli coś pójdzie nie tak to czy będę mógł odpalić z pendrive'a i naprawić Clovera na dysku? I czy ewentualnie mógłbym podrzucić config.plist (bo na pewno coś można poprawić) żeby ktoś na niego spojrzał? W temacie hackintosha jestem początkujący - więc jeżeli to pytanie o Clovera nie na miejscu to przepraszam:) pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.