Jump to content

Ian

Members
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Ian last won the day on June 11

Ian had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  USA

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. Tak może powinno być, ale na pewno nie jest. Gołym okiem widać, że to, co trzeba poprawić, to ogrom pracy. Szlifować można coś, co już jest i jakoś działa, choć niepewnie. Trudno szlifować coś, czego brak. Obserwuję te bety od początku i postępu nie widzę. Ja porównuję bety do siebie, nie do Mojave czy HS. I te porównania wypadają bardzo źle.
 2. Dziś pojawiła się już kolejna, 5-ta beta systemu. Nie jest to, jak poprzednio, upgrade, ale zupełnie nowa instalka, aranżująca na nowo wszystkie dane na dysku. Z rzeczy mnie interesujących: Music jest nadal jakąś szczątkową pozostałością po iTunes z poprzednich systemów a Books wprawdzie gromadzi audiobooki, ale brak na razie możliwości ich wgrywania na przukład do iPhone'a. Photos wzbogacony o parę mało przydatnych dupereli. Jesień nadchodzi "prędkimi kroki" a postępy niewielkie...
 3. Widzę, że nie niewiele rozumiesz. A twoja agresja wszystko mówi o tobie. Kolega, o którym wspominasz, pomógł już niejednemu. Właśnie nieodpłatnie. Takie jest to forum. A twoja nieuprzejmość jest charakterystyczna dla nowych "użytkowników". Zalecam więcej grzeczności w stosunku do innych, skoro wiedzy brak. Ja twoim kolegom nie jestem, więc tak możesz się zwracać do "kumpli spod trzepaka", nie do mnie.
 4. Wprawdzie dawno już wyemigrowałem z Polski, ale wciąż nie potrafię zrozumieć, co z Wami ten PiS zrobił...
 5. Zarówno Lilu, jak i WhateverGreen były ostatnio (przedwczoraj?) uaktualniane. Inna sprawa, czy to pomoże...
 6. Aktualizacja do trzeciej bety 19A501 przebiegła pomyślnie...
 7. Dzisiejsza aktualizacja do drugiej bety przebiegła bezproblemowo.
 8. Nie instalowales? A to szkoda... Jaka wiec dyskusja? Nie od dzis wiadomo, ze lepiej wspolpracuja karty AMD.
 9. Ok, widzę, że muszę odpowiedzieć sobie sam... Przed chwilą zainstalowałem Catalinę i sprawdziłem to, co mnie interesuje. Audiobooki obsługiwane są przez aplikację Books, jak można było się domyśleć (choć niekoniecznie). Jest to zrobione bardzo porządnie, nie tak jak w iTunes, gdzie audiobooki musiałem trzymać razem z muzyką, gdyż w przeciwnym razie wychodziła jedna wielka sieczka. Kto próbował umieścić przynajmniej kilkanaście audiobooków w sekcji Audiobooks, a nie w Music - wie, o czym mówię. Teraz wszystkie mogą być już w Books i robi się to naprawdę bardzo ładnie i czysto. Najważniejsze, że działa, więc jest progress. Innych rzeczy nie testowałem, bo mi się chce spać. Zobaczę jutro. Napiszę tylko, że nowy system jako całość sprawia bardzo dobre wrażenie i jest szansa, że będziemy mieli z niego pociechę.
 10. A jak wygląda sytuacja z audiobookami? Były poważne problemy w iTunes. Co teraz? Gdzie audiobooki? W aplikacji iBooks? Tam przecież powinny być, ale czy są? Zero informacji gdziekolwiek...
 11. Bardzo przykro to czytać i mam nadzieję, że taka myśl/decyzja jest podyktowana chwilowym nastrojem. Każdy przecież ma słabszy dzień. Forum jest znakomite i, moim skromnym zdaniem, powinno być kontynuowane. Są tu ludzie o ogromnej wiedzy i ich pomoc bywa nieoceniona i często bezcenna. Ludzie tacy jak @314Ter, @reyder, @Estrax..., żeby wymienić tylko te trzy osoby, są wartością samą w sobie. Mi również nie podobają się ogłoszenia o sprzedaży sprzętu czy "zlecenia" budowy hamacka. Ale przecież można zwyczajnie tego zabronić a dział kupno-sprzedaż zlikwidować. Są sklepy, jest eBay, Amazon, jest Allegro itd. Można przecież wyznaczyć moderatorów, z uprawnieniami kasowania postów, można w sposób bardziej rygorystyczny poprowadzić Forum. Dlaczego zaraz "wygaszać" ? Apeluję do Admina o przemyślenie tej decyzji. To Forum jest potrzebne.
 12. A wczoraj, podczas dodawania dodatkowego miejsca na iCloud, zakładki znów się pojawiły na chwilę. Znikły nawet nie wiem kiedy. Potwierdza to mój wcześniejszy wpis o błędzie w systemie.
 13. Zdecydowanie jest w systemie jakiś babol. Bez względu, czy zaznaczona jest opcja "Open folders in tabs instead of new windows", czy też nie - okna otwierają się tak samo. Zarówno na hackach jak i na MacBooku Pro. U mnie nie ma zakładek, ale próbowałem je włączyć. Nic z tego. Kiedyś, jak już pisałem, były. Znikły i dobrze.
 14. To musi być jakiś babol. Gdy u mnie pojawia się takie coś (rzadko ale jednak) robię tak jak opisałem i mam spokój na dłuższy czas.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.