Jump to content

fotomagik

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. A skąd mam wiedzieć jakich działań opis mam tu walnąć żebyś zainteresował się tematem? Na pasku w TVN tego nie wyczytałem. Nie podawali czy przegapilem? Gdybym nie kiwnął palcem i chciał gotowca w ogóle nie ruszyłbym z tematem. A zrobiłem bardzo wiele bo udało mi się postawić MacOS na Lenovo. Tyle, że się restartował. Ale dzieki postom tutaj już wiem, żeby pomocy szukać gdziekolwiek byle nie u rodaków. Bo jesteście równie pomocni co woda w kiblu. Bez łaski.
  2. A raczyłeś w ogóle wyrazić jakieś zainteresowanie? Ty lub ktokolwiek? Jakąkolwiek chęć pomocy? Dopiero po moim poście odezwałeś się ty i jeszcze ktoś. Oczywiscie tylko po to żeby mnie strofować, bo jakże by inaczej. Ale na pierwszy post to nikogo chętnego nie było żeby choć zainteresować się tematem.
  3. Dziekuję za ogrom odpowiedzi, jesteście niesamowicie kuźwa pomocni. Na większości polskich forów to wygląda tak jak tu. Kółka wzajemnej adoracji i wszystko między sobą, a jak ktoś z zewnątrz prosi o pomoc, to nieważne, że rodak, że grzecznie prosi o pomoc, nie pomogę bo po co? Dziekuje z całego serca, to forum pokazuje, ze jednak z tego kraju nic dobrego nie będzie.
  4. Witajcie drodzy uzytkownicy tego forum! Na wstępie przepraszam, jesli popełniam jakiś nietakt lub publikuję post w złym dziale, ale naprawdę ten dział wydał mi się najodopowiedniejszy do tego celu. Zapisalem się do tego forum ponieważ jestem pasjonatem systemu Mac OS X a nabylem ostatnio nowego laptopa na którym wedle wszelkich wskazówek powinno się udać bez problemu postawić Mac OS X. Ale... no właśnie i tu pojawia się problem. Już przechodzę do meritum. Posiadam laptopa Lenovo 510s - 14IKB o następującej specyfikacji: Procesor Intel i5-7200U Karta Graficzna: Zintegrowana Intel HD 620 Modelu płyty głownej nie znam, ale procesor jest wlutowany RAM: 8GB Dysk twardy: SSD firmy Samsung. 2 x USB 3.0 , 1xUSB 2.0, 1x HDMI, wyjście audio typu COMBO, karta dźwiękowa Realtek (nie ustaliłem jeszcze na jakim chipsecie ale to najmniejszy problem) Otóż z powodzeniem postawiłem Mac OS X na komputerze stacjonarnym obok Windows 10 (oczywiście oba na innych dyskach), więc nie mogę powiedzieć, że jestem całkiem zielony w tych sprawach. Ale z laptopem po prostu nie moge sobie poradzić. Tworzyłem instalki według wielu poradników i udalo się nawet taki proces instalacji odpalić i przeprowadzić, ale system nie chciał zbootować. Po prostu ciągle się restartował, dałem za wygraną, ale sprawa hackintosha na moim laptopie nie daje mi spać po nocach. Czy znajdzie się na tym forum jakaś życzliwa ogarnięta dusza, która zechciałaby mi pomóc w tym temacie? Na stronie tonymacx86.com ktoś pisał, że z powodzeniem udało mu się na tym modelu laptopa High Sierra postawić, niestety moja znajomośc angielskiego nie jest na najwyższym poziomie. Nie poproszę go więc o pomoc. Pozostają mi fora polskojęzyczne. Będę bardzo zobowiązany jeśli ktoś zechce mi pomóc ruszyć ten temat do przodu. dziekuję i pozdrawiam wszystkich
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.