Jump to content

reyder

Members
 • Content Count

  730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

reyder last won the day on May 9

reyder had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To faktycznie może być powolny koniec sceny hackintosha... Jako alternatywa zostaje wirtualizacja całego systemu, lecz trzeba pamiętać że macOS to zamknięty system i brak sterowników będzie tutaj wielkim kłopotem nie do obejścia. Nie widzę jednak tego aby Apple porzuciło wsparcie dla eGPU, więc kwestia sterowników będzie przez dłuższy czas zapewniona. Czy przyszłość jest aż tak szara ? Tego bym nie powiedział. Już teraz jest działające środowisko pozwalające zwirtualizować iOS. Co więcej wspiera GPU:
 2. Aktualnie na Z390 także uruchomisz natywny NVRAM więc ja bym polecał płytę z tym chipsetem. Z reguły maja dużo lepszą sekcję zasilania. USB 3.1 działa chyba bez problemu, tylko upewnij się, że działa ono na układzie Intela.
 3. 2. Jeśli robisz w edycji filmów, szczególnie jeśli używasz FCPX to zintegrowaną grafikę musisz mieć. Robi ona za dodatkową akceleracje. 3. Sama integra wystarczy. Musisz mieć tylko na uwadze płytę główną jeżeli będziesz chciał pracować na więcej niż 2 monitorach. Czasami są problemy z poprawnym odpaleniem 2 monitorów na zintegrowanej grafice. Co do wifi+BT często tutaj na forum ktoś sprzedaje. W kwestii Thunderbolta musi wypowiedzieć się kto inny, ale wydaje mi się że ciężko będzie ci znaleźć coś pod format Micro ATX.
 4. Zły SMBIOS albo nie odpalone poprawnie iGPU.
 5. Nic tutaj nie zrobisz, musisz robić tak jak Apple chce albo się będziesz męczył. Ja mam Plexa postawionego na Freenas i dysk sieciowy leci przez SMB. Pamiętam jakim koszmarem było ustawienie własnego dzwonka na iphone. chyba nadal nie można ściągnąć sobie mp3 i ustawić tylko trzeba kombinować.
 6. Haswell używa już XCPM do kontrolowania PM, więc raczej nie jest potrzebne.
 7. To nie powinno być nic nowego dla kart które mają PowerPlay, to można było modyfikować już dawno. RX580 np nie ma tej możliwości więc wątpię aby coś zmieniło dla tej karty.
 8. Zobacz tutaj, może jest powiązane: KLIK
 9. Ja mam fobię, że muszę mieć wszystko najnowsze i najlepsze, a czytanie logów zmian i poprawianie configu sprawia mi po prostu przyjemność ¯\_(ツ)_/¯
 10. W kwestii rozwoju Clover stoi w miejscu, nie ma on developerów którzy rozwijali by go w odpowiednim kierunku. Patrząc na kod można zobaczyć jak dużo bardziej zaawansowanym i przemyślanym projektem jest OpenCore.
 11. Ja oprócz Samsunga mam jeszcze ADATA SX8200 Pro, jakieś 200zł- 250zł tańszy przy 1TB.
 12. Podaj przedział cenowy. Dla jednych tanio to 2k a dla innych 4k.
 13. Ten driver zwalnia 512? pamięci aby slide=0 albo jakiś niski pozwalał uruchomić system. To jest zła metoda, takie samo zło jak OsxAptioFix2Drv-free2000. Jak ktoś wspomniał wyżej to jest dokładnie to samo co OsxLowMemFixDrv.
 14. Ostatnio zauważyłem że Apple przerzuciło iCloud / iMessage na DC googla. Chyba nie ma już żadnych połączeń do amazona.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.