Jump to content

reyder

Members
 • Content Count

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

reyder last won the day on December 6 2019

reyder had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja oprócz Samsunga mam jeszcze ADATA SX8200 Pro, jakieś 200zł- 250zł tańszy przy 1TB.
 2. Podaj przedział cenowy. Dla jednych tanio to 2k a dla innych 4k.
 3. Ten driver zwalnia 512? pamięci aby slide=0 albo jakiś niski pozwalał uruchomić system. To jest zła metoda, takie samo zło jak OsxAptioFix2Drv-free2000. Jak ktoś wspomniał wyżej to jest dokładnie to samo co OsxLowMemFixDrv.
 4. Ostatnio zauważyłem że Apple przerzuciło iCloud / iMessage na DC googla. Chyba nie ma już żadnych połączeń do amazona.
 5. Ja dzisiaj robię 2 płyty z390 i zobaczymy. // Jest to Power Management Memory controller // jednak cofam się z tego co powiedziałem, zbyt dużo czasu mi zeszło się z instalacja.
 6. Tyle co się naczytałem o problemach z TB3 to głowa mała. Jedyny pewny wybór jeżeli chodzi o TB to Designare. Osobne karty magą mieć problemy z "aktywacją" (trzeba najpierw wchodzi po windowsa), ukryte albo niedostępne opcje (które można czasami naprawić pluginami) albo jeszcze cos innego.
 7. Jak się poprawnie wszystko zrobi to działa ładnie razem z WG, więc kwestia konfiguracji (wszystko najnowsze):
 8. Pokaż całe EFI, jak nie chcesz tutaj to na PW.
 9. Jeżeli celujesz w 9900K to tylko płyta główna Z390, Z370 Vcore nie został stworzony do pracy z takim CPU. Poza tym najpierw uzbieraj kasę, potem składaj sprzęt, za kilka miesięcy wszystko się zmieni.
 10. To rozwiązanie może działać ale nie musi i przy update BIOS może równie dobrze przestać działać i wyliczać slide trzeba będzie na nowo albo bawić w w wyłączanie opcji w bios aby pamięć odpowiedzialna za nie nie została zmapowana. Problem z NVRAM w z390 nie ma nic wspólnego z DSDT.
 11. Występują także problemy z alokacją pamięci, pozbycie się ich wymaga manualnego sprawdzenie gdzie jest wolna pamięć podczas sekwencji BOOT aby OC mógł ją wykorzystać. Z390 będzie działać, dla kogoś kto ma na odzień styczność nie będzie problemem, ale aby zrobić to porządnie trzeba pogrzebać "trochę" więcej.
 12. Z370 ma dużo słabszy vcore i nawet jedne z najlepszych płyt będą mogły mieć problem z 9900k nawet po lekkim OC. Z370 są słabo dostępne i musisz dodatkowo brać taką która wytrzyma 9900k. Jedna z takich płyt którą ostatnio wyszukałem: GIGABYTE Z370 AORUS GAMING 7
 13. Z tego co wiem, WhateverGreen ma wbudowaną tą funkcjonalność już.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.