Jump to content

iAdasiek

Members
 • Posts

  130
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Interests
  Filmy, Grafika, Tworzenie stron WWW

iAdasiek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. System nie startuje z Vanillą. Jak startuję (qoopz 10.3.0) system z flagą arch_x86_64, to i tak startuje mi w 32 bitowym. Więc jak? Co do NB, to później dopiszę.
 2. Pózniej sprawdzę czy ruszy. I co to jest to NB? O ile się nie mylę jest możliwość wymienienia na C2D, ale póki co nie opłaca mi się. Ale jak coś, to jest możliwość modyfikowanego kernela? Mogę na próbę zainstalować Legacy od Nawcom dla SL.
 3. Witam! Na początek konfiguracja: 1. Płyta główna - Dell Optiplex GX620 2. Procesor - Intel Pentium D 820 (Obsługuje instrukcje SSE2, SSE3), a więcej o procku zaraz. 3. Mostek południowy - Intel 82801GB ICH7 4. Dodatkowy kontroler napędów - chyba nie mam 5. Karta graficzna - nVidia GeForce 210 (ver. DRR2 1024MB) 6. Intel AC'97 Audio Controler 7. Karta sieciowa - Broadcom NetXtreme 57xx Gigabit Controller (nie używam) 8. Wi-Fi - oddzielny modem na USB. Działa w każdej wersji systemu. 9. SATA i ATA (dla OS X jest ATA). SATA nie będzie widoczne, bo będzie tam Windows. 10. Mysz i klawiatura na USB Więc teraz tak: jak się dowiedziałem, to mój procek jest 64 bitowy, ale ma 32 bitowe rozszerzenie pamięci (czy jakoś tak). Więc teraz takie pytanie. Czy da się odpalić z tym procesorem Lion'a, a jeśli tak, to jak (jaki kernel itp.). Jak spróbowałem odpalić Snow'a z flagą -force64, to normalnie działa (teraz z niego piszę). Jeśli chodzi o wersję Lion'a, to na początek, myślę nad iAtkos'em L2. PS: Czy jakieś dodatkowe kexty (nie te którymi odpala się grafikę itp.) będą potrzebne?
 4. Spróbuj wyedytować w S/L/Core Services/SystemVersion.plist wartość 10.6.8 na 10.7.3 Oczywiście może nie zadziałać, ale jak już masz pobrane to spróbuj. Jak nie pobrałeś, to pobierz to co napisał Janek. W moim przypadku (na OS X 10.6.6 wersja z 10.6.8) zadziałało. PS: Wcześniej skopiuj ten plik, aby go później przywrócić, bo po zainstalowaniu można zmienić na poprzednią wersję.
 5. OK, dzięki. VoodooHDA w moim przypadku bardziej przeszkadza niż pomaga. Jak dzisiaj go postawię, to pewnie i tak będę musiał jeszcze kilka pytań zadać. Edit: Już wgrałem, wszystko działa. Teraz zabiorę się za aktualizację do 10.6.6 Edit: Nie działa mi adapter Wi-Fi (ten od Neostrady - Sagem XG760N). Po zainstalowaniu instalatorem pojawiła się ikonka, urządzenie też widzi, ale nie chce się łączyć. Jakieś propozycje? I jeszcze jedno pytanie: Czy jak zaktualizuję, to muszę jakieś kexty dogrywać lub od nowa wgrywać? Po za tymi oryginalnymi mam" NVEnabler, AppleAC97, EvReboot, Sleep Enabler (i oczywiście kernel qoopz 10.3.0).
 6. A jaki procesor i inne rzeczy. Postaraj się zrobić specyfikację tego według naszego forumowego sposobu (nie chce mi się linku szukać).
 7. Witam. Na początek specyfikacja mojego PC: 1. Płyta główna - Dell Optiplex GX620 2. Procesor - Intel Pentium D 820 (Obsługuje instrukcje SSE2, SSE3) 32-bit 3. Mostek południowy - Intel 82801GB ICH7 4. Dodatkowy kontroler napędów - chyba nie mam 5. Karta graficzna - nVidia GeForce 210 (ver. DRR2 1024MB) 6. Intel AC'97 Audio Controler 7. Karta sieciowa - Broadcom NetXtreme 57xx Gigabit Controller (nie używam) 8. Wi-Fi - oddzielny modem na USB. Działa w każdej wersji systemu. 9. SATA i ATA (dla OS X jest ATA). SATA nie będzie widoczne, bo będzie tam Windows. 10. Mysz i klawiatura na USB Mam kilka pytań: - Czy modyfikowany kernel (qoopz 10.3.0) spowalnia działanie systemu i czy są jakieś inne minusy? - Jak się ustawia skórki Chameleona v2 RC5 - Jakie dodatkowe kexty potrzebuję? Wiem, że będę potrzebował kext do dźwięku i NVEnabler. - Czy podczas instalacji iAtkos S3v2 jest możliwość doinstalowania własnych kextów? Więcej pytań ewentualnie później zadam.
 8. Windows 8 Consumer Preview, Chrome ver. 17.0.963.56
 9. Jak już się za to zabiorę to powiem Wam co i jak. Teraz czekam na dysk, a jak go dostanę najpierw zainstaluję Win8 Dev. Preview, a potem Mac zgodnie z zaleceniami poradników. Jak już to zrobię, to pokombinuję z aktualizacją. Czy dobrze pamiętam, że w 10.6.8 jest z czymś tam problem (aktualizacja)? PS: Przed zainstalowaniem Maca popatrzę co z tym Windowsem w wersji jest nie tak z bootowaniem. EDIT: Nigdzie nic nie ma o tym. Jeden ktoś powiedział, że ma problem na Insanely, ale jedyna odpowiedź jaka tam jest to... "Zainstaluj to na wirtualnej maszynie". Więc co?
 10. Czy po aktualizacji nie ma żadnych problemów? Co z DualBoot?
 11. Przeczytaj dokładniej co piszę! Ja chcę Retail.
 12. Na początek specyfikacja: 1. Płyta główna - Dell Optiplex GX620 2. Procesor - Intel Pentium D 820 (Obsługuje instrukcje SSE2, SSE3) 3. Mostek południowy - Intel 82801GB ICH7 4. Dodatkowy kontroler napędów - chyba nie mam 5. Karta graficzna - nVidia GeForce 210 6. Analog Devices AD1981B(L) 7. Karta sieciowa - Broadcom NetXtreme 57xx Gigabit Controller 8. Wi-Fi - oddzielny modem na USB. Działa w każdej wersji systemu. 9. SATA 10. Mysz na USB Udało mi się postawić 10.6.3 (iAtkos), wszystko działało i działa, ale teraz myślę, że czas na Retail w wersji 10.6.6. Jedyny problem to procesor - wymaga modyfikowanego kernela. Więc pytam: Na początek jak z tym Retail - czy w ogóle da się na tym sprzęcie zainstalować? Jak zainstalować modyfikowanego kernela? Jakby się nie dało z tym kernelem, to jakie distro, żeby od razu była wersja 10.6.6 (lub nowsza). Oprócz tego DualBoot razem z Windows 8 Developer Preview. Ponieważ wszystko instaluję na nowym dysku pytam co pierwsze zainstalować i ogólnie co i jak. PS: Jeśli da się iAtkos S3v2 zaktualizować do wersji 10.6.6, to powiedzcie jak, ale i tak wolałbym Retail, ale jeśli się da, to powiedzcie od razu jak.
 13. Miałem na myśli dystrybucję opisaną na stronie głównej przez Zet120
 14. W jakiej postaci "zdobędziesz" Liona? Chodzi mnie o to, czy będziesz miał go z App Store, czy jakąś inną wersję (np. GM)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.