Jump to content

BrejSki

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

80 profile views
  1. ok, podziękował. Jestem w miarę świeży, instalator w takim razie sobie ogarnę na jakimś tanim penie z mediaka czy innego marketu i na wszelki wypadek zrobię sobie kopię Clovera.
  2. chcę to zrobić z poziomu recovery, nie jestem pewien czy to ruszy, bo na macbooku mi coś pobierał...
  3. chodzi o to, że nie jestem w domu, a wszystkie pendrive zostawiłem. A wrócę za parę dni, a programy Adobe (LR i PS) są mi potrzebne. Dlatego pytam.
  4. Witam, Okazało się, że podczas instalacji macOS na laptopie popełniłem głupi błąd, a mianowicie zamiast systemu plików APFS wybrałem APFS z rozróżnianiem wielkości liter. Skutkuje to tym, że nie mogę używać OneDrive oraz aplikacji Adobe (niekomercyjnie). Dlatego też muszę zainstalować macOS Mojave na nowo. Moje pytanie jest następujące - czy jeśli z poziomu recovery sformatuję partycję z macOS i nie ruszę partycji EFI, to Clover się zachowa? Byłoby dobrze, gdyby tak się stało, bo mam tam wszystkie patche DSDT, SSDT, sterowniki itd... Ewentualnie czy jest możliwość sklonowania instalacji Clovera? Specyfikacja: ASUS ZenBook UX310UQ CPU: i7-6500U GPU: Intel HD 520 SSD: 512GB M.2 RAM: 16 GB DDR4-2133 Wi-Fi: Intel DualBand AC-7265 (zastąpiony TP-Link TL-WN725N)
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.