Jump to content

sokoleokoo2

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. W tym tutorialu jest napisane jak to zrobić jak już się to robiło, nawet nie ma wzmianki jak odpalić z pena obraz z instalką i że najlepiej mieć 2 peny czyli ew. 3 peny na jednym windows na 2 Clovera a na 3 obraz z jablkiem. Szukam info jak konkretnie odpalić proces instalacji, ale chyba po prostu trzeba zrobić to metodą prób i błędów bo w sumie to nie wiele jest informacji konkretnych.
  2. A gdzie to polecenie wklejam w Clovera czy już w jabłku ? Tu jest setki tematów a zero info jak konkretnie co zrobic. Pytam bo nie chce uwalić partycji z windowsem, czyli na penie z Cloverem odpalam instalkę obrazu z systemem jabłko ? to jest przez jakieś kliknięcie czy polecenia ?
  3. Tak tak wszystko z Windy, nie chce mi się bawić w VMWARE. Czyli winda jest moim podstawowym systemem i chce zrobić mac os na tym samym dysku. Pytanie jak ? Czyli 2x pen na jednym Clevo na 2 gim obraz jablka ? i z clevo wybiorę opcję botowania/instalacji z Pena ? tak ?
  4. Witam, jako nowy się przywitam Panowie przeczytałem kilkadziesiąt wątków, ale tak naprawdę zero konkretnej odpowiedzi. 1. wymagany Pendrive 8GB i co dalej ? Wim już że rozpakowuje ISO z Clevo i nagrywam Pena tylko co konkretnie robię z obrazem z Mac OS, kopiuje na Pena jako iso/dmg czy tworze drugi pen z tym obrazem z systemem, czy kopiuje katalogi na iso pendrive ? Czy może jak wystartuje Clevo to podam ścieżkę do obrazu? konkretnie jak ruszyć instalacji OBRAZU Mac OS?
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.