Jump to content

Handicap

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę pomóżcie.. Zmodyfikowałem CellPhoneHelper.kext według instrukcji. Wykrywa kartę WWAN, ale niestety nie mogę połączyć się z AERO2. Na Windows Działa bez zarzutu. Próbowałem niemal wszystkiego.
 2. Nie pękaj. Tylko ten IBM Lenovo z iksem jest praktyczny, ale jak znajdę pieniądze i wstawie wyższej generacji procesor w stacjonarny chętnie coś wyskrobię w punktach do DIY
 3. https://github.com/handicap88/ThinkPad-X240-WINDOWS-LINUX-APPLE/ (Na bieżąco aktualizuje)
 4. Właśnie zainstalowałem system Catalina z ustawieniami EFI z tego linku -> Działa nieźle. Na ten moment tylko wyjście minijack i wbudowane wifi intela sprawia problem. Mam w szufladzie DW1820, ale z pakistańskim certyfikatem i z tego co czytałem w opiniach może być z nimi problem, wiec zanim zdejmę white-listę, chciałbym poznać wasze zdanie.. Przy okazji zapytam o naklejki na klawisze, lub korekty na obsługę klawiatury, bo przyzwyczajania idzie bardzo mozolnie.
 5. No cóż. Nie wiem jak sprecyzować pytanie jaśniej: Czy jest lista uniwersalnych kart ? Niedawno znalazłem slot m.2, i nie przewertowałem anglojęzycznych forów.
 6. Przepraszam serdecznie. Pomyślałem oczywiście o skocznym numerze. W przyszłości opiszę komplikacje bardziej treściwie.
 7. Zanim wyprobuje macOS chciałbym zainstalować sieciówkę WWAN. Czy są jakieś ograniczenia ? Pytam o drobiazgi.
 8. Delikatnie odświeżę. Mam niemalże nowy wymieniony notebook. Pragnę zerknąć w" macOS Catalina". Czy jest to przedsięwzięcie ponad koszta wysiłku, gdyż to będzie moja pierwsza instalacja gatunku "hackintosh". Posiadam Macbook A1181(late) z wgranym Mojave i potencjał pracy z Linux, który odświeżam sporadycznym Ubuntu ( instalowanym na komputerze zaprojektowanym stacjonarnie ). Zanim ruszę chciałbym wiedzieć czy może coś się zmieniło w sprawie kart sieciowy Intel, i czy są inne poważne trudności ? Czy jest obecnie szansa stworzyć pen-drive z 3 instalatorami (win, mac, lin) ?
 9. Więc.. Pobrałem obraz VirtualBox i po odpaleniu w Oracle mam wiersz poleceń Shell ? Co robię źle ?
 10. W pełni popieram. Jedyny mój problem to nie pomijanie słów, a zastępowanie ____ słowa taką spacją.
 11. Admin "_ wiem, reklama innych marek na forum o stawianiu systemu bez licencji (lub zdobytej poniekąd za pomocą rozjaśnionej mocy prawnej). Może zaszkodzić. Świat troszkę mnie wyprzedził, gdy ja usilnie ślimaczyłem się polerując jeszcze-nie-tak cenną domenę. Wybacz 5th Jedi.. Parametry: Solidna siódma generacja + O p t a n e.
 12. Hej ! Jadi "_ masz taką koszulkę czy postudiowałeś Roczek ? Pytanie: Czy mac OS wspiera pamięć Optane ?
 13. Ok rozumiem. Już mnie tu nie ma. Zmykam zmielić waszą moc obliczeniową w BTC..
 14. Cześć! Posiadam Macbooka "_ jest w innym mieście. Mam konto Apple na telefonie ( IPhone 5s) Chciałbym nieco spersonalizować PC przy pomocy macOS "_ Obecne parametry: B250 + G3900 + 8x DDR4
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.