Jump to content

Handicap

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Handicap

 1. Proszę pomóżcie.. Zmodyfikowałem CellPhoneHelper.kext według instrukcji. Wykrywa kartę WWAN, ale niestety nie mogę połączyć się z AERO2. Na Windows Działa bez zarzutu. Próbowałem niemal wszystkiego.
 2. Nie pękaj. Tylko ten IBM Lenovo z iksem jest praktyczny, ale jak znajdę pieniądze i wstawie wyższej generacji procesor w stacjonarny chętnie coś wyskrobię w punktach do DIY
 3. https://github.com/handicap88/ThinkPad-X240-WINDOWS-LINUX-APPLE/ (Na bieżąco aktualizuje)
 4. Właśnie zainstalowałem system Catalina z ustawieniami EFI z tego linku -> Działa nieźle. Na ten moment tylko wyjście minijack i wbudowane wifi intela sprawia problem. Mam w szufladzie DW1820, ale z pakistańskim certyfikatem i z tego co czytałem w opiniach może być z nimi problem, wiec zanim zdejmę white-listę, chciałbym poznać wasze zdanie.. Przy okazji zapytam o naklejki na klawisze, lub korekty na obsługę klawiatury, bo przyzwyczajania idzie bardzo mozolnie.
 5. No cóż. Nie wiem jak sprecyzować pytanie jaśniej: Czy jest lista uniwersalnych kart ? Niedawno znalazłem slot m.2, i nie przewertowałem anglojęzycznych forów.
 6. Przepraszam serdecznie. Pomyślałem oczywiście o skocznym numerze. W przyszłości opiszę komplikacje bardziej treściwie.
 7. Zanim wyprobuje macOS chciałbym zainstalować sieciówkę WWAN. Czy są jakieś ograniczenia ? Pytam o drobiazgi.
 8. Delikatnie odświeżę. Mam niemalże nowy wymieniony notebook. Pragnę zerknąć w" macOS Catalina". Czy jest to przedsięwzięcie ponad koszta wysiłku, gdyż to będzie moja pierwsza instalacja gatunku "hackintosh". Posiadam Macbook A1181(late) z wgranym Mojave i potencjał pracy z Linux, który odświeżam sporadycznym Ubuntu ( instalowanym na komputerze zaprojektowanym stacjonarnie ). Zanim ruszę chciałbym wiedzieć czy może coś się zmieniło w sprawie kart sieciowy Intel, i czy są inne poważne trudności ? Czy jest obecnie szansa stworzyć pen-drive z 3 instalatorami (win, mac, lin) ?
 9. Więc.. Pobrałem obraz VirtualBox i po odpaleniu w Oracle mam wiersz poleceń Shell ? Co robię źle ?
 10. W pełni popieram. Jedyny mój problem to nie pomijanie słów, a zastępowanie ____ słowa taką spacją.
 11. Admin "_ wiem, reklama innych marek na forum o stawianiu systemu bez licencji (lub zdobytej poniekąd za pomocą rozjaśnionej mocy prawnej). Może zaszkodzić. Świat troszkę mnie wyprzedził, gdy ja usilnie ślimaczyłem się polerując jeszcze-nie-tak cenną domenę. Wybacz 5th Jedi.. Parametry: Solidna siódma generacja + O p t a n e.
 12. Hej ! Jadi "_ masz taką koszulkę czy postudiowałeś Roczek ? Pytanie: Czy mac OS wspiera pamięć Optane ?
 13. Ok rozumiem. Już mnie tu nie ma. Zmykam zmielić waszą moc obliczeniową w BTC..
 14. Cześć! Posiadam Macbooka "_ jest w innym mieście. Mam konto Apple na telefonie ( IPhone 5s) Chciałbym nieco spersonalizować PC przy pomocy macOS "_ Obecne parametry: B250 + G3900 + 8x DDR4
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.