Jump to content

Marcinm

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

  1. Akumulator nie działa, ale go nie używam. Laptop cały czas działał bez baterii. Chłodzenie cpu szukam, bo narazie działa na trochę słabszym wiatraku 5V-2W zamiast 5V-5W ale z drugiej strony nie możliwe żeby laptop nie mógł się włączyć po całej nocy wyłączony. Tak jak napisałem wyżej ma zasilanie, ale kiedy? i na jak długo? tego nigdy niewiem. Jak narazie działa jeden dzień po nałożeniu (bo przez moją nie uwagę nie nałożyłem) “izolacji” na masę.
  2. Witam mam problem z uruchomieniem laptopa, tzn wyłącza się losowo. Wymieniłem kabel zasilający, power jack kabel, wentylator. Dysk jest ok ponieważ po jego wyjęciu laptop wyłącza się. Zawsze muszę wyjmować wtyczkę z gniazdka żeby go uruchomić, co nie zawsze się udaje . Laptop czasami "ma" prąd minute czasami tylko chwilę. Kompletnie skończyły mi się pomysły. Macie jakieś sugestie co może być popsute? Z Góry dziękuję.
  3. Witam jaki wybrać ssd 120-240gb Samsung, toshiba czy sandisk? Który z nich jest najlepszy pod względem żywotności i szybkości? 314TeR co polecasz? Dziękuje.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.