Jump to content

pc-qwerty

Members
 • Content Count

  1165
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam po długiej przerwie. Krótko i na temat: instalacja OS X 10.11 przebiegła bez problemu na konfiguracji ze stopki przy użyciu UniBoot Clover. Sam Clover na tę chwilę nie jest jeszcze zainstalowany na dysku (bootuję z USB), a powstrzymuje mnie przed tym problem z uruchomieniem przez Clovera wcześniej zainstalowanego Win10. Dysk wygląda tak: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=kaqwlj&s=9(od lewej partycja System reserved, partycja OS X, Recovery HD, partycja Win). Jest to hybryda GPT/MBR stawiana jeszcze pod 10.6, od tego momentu układ partycji nie był ruszany. Clover wykrywa partycję Windows jednak po jej wybraniu obrywam błąd 0xc0000225 (problem z bazą BCD). Natomiast z dysku Windows uruchamia się normalnie. Czy w takim układzie da się w ogóle zrobić dualboot przy użyciu Clovera? Jak ugryźć ten temat?
 2. Jak najbardziej postawisz 10.9 przy użyciu chameleona, ale mając na uwadze możliwości clovera warto rozważyć jego użycie. Decyzja należy do ciebie
 3. Dowolna działająca OOTB pod OS X powinna dać radę.
 4. Nie, mi chodzi - tak, jak napisałem - o EthernetBuiltIn, którego nie masz.
 5. Masz to wpisane w org.chameleon.boot.plist? Wnioskuję, że nie, więc ustaw i zobacz czy wtedy zadziała (możesz posłużyć się Chameleon Wizardem). Jeśli dalej będzie błąd, to zostanie skasowanie plisty interfejsów sieciowych.
 6. EthernetBuiltIn ustawiony?
 7. To jeszcze zainstalowany system i lista modyfikacji by się przydała.
 8. Screen niewidoczny. Wrzuć na forum jako załącznik.
 9. Dwuklikiem na już zainstalowanym systemie.
 10. Jest przecież w App Store za darmo.
 11. Chyba jednak coś nie gra, skoro pokazuje ci iMaca zamiast MacBooka... tak czy inaczej do tej platformy bardziej odpowiedni byłby SMBIOS MacPro3,1.
 12. Grafika: http://hamac.pl/topics9/jak-uruchomic-k ... vt1799.htm (włącz GraphicsEnabler) Audio: http://hamac.pl/topics30/legacyhda-alc8 ... vt5019.htm albo VoodooHDA.kext
 13. Wszystko powinno ruszyć (nie podałeś tylko karty sieciowej), na dystrybucje raczej szkoda czasu.
 14. Masz P5Q Pro czy "zwykłe"? Do lanu doinstaluj AttansicL1eEthernet, do WiFi jest pełno wyników w google pod hasłem "ar5005g osx86", nie wiem które u Ciebie będzie działać. Odpalenie PM i masy innych drobnostek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.