Jump to content

czyzo

Members
 • Posts

  184
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Warszawa
 • Interests
  Apple Certified Technician

czyzo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Może mi uda się pomóc, jakieś sztuki leżą w serwisie. Podeślij numer seryjny MacMini.
 2. No tak bo zgodnie z https://support.apple.com/pl-pl/HT206587przy 4K idzie 30Hz.
 3. Co się działo z kompem skoro wymieniali jakiś kondensator?
 4. Ewentualnie sprawdzisz jak w pobliżu znajdzie się jakiś magic mouse... A z pozycji trackpada nie ma przycinek?
 5. Dysk oby na pewno sprawny? Sprawdzałeś czy inny widzi prawidłowo?
 6. Z tego co wiem to nie działa na Windows. Na OS X w ustawieniach iCloud uruchamiasz usługę Find My Mac.
 7. Wszystko zależy od zasobności portfela. Aktualnie 6S osiągnął przyzwoite ceny, 7 można spodziewać się dopiero na Jesień a ich ceny będą kosmiczne. Na dzień dzisiejszy 6S działa bardzo dobrze, czytaj poprawiona wersja 6.
 8. Jeżeli chcesz aby wszystko w miarę przyjaźnie działało powinieneś zainwestować np w Synology. Tylko nie jakąś najsłabszy model... (więcej RAM i lepszy CPU)
 9. Czasami wystarczy wyjąć płytę, podgrzać układ od wifi który znajduje się w górnej części tuż przy złączach od LCD i problem zostaje naprawiony. Dodatkowo zdarza się, że blaszka zakrywająca złącza czyli tzw antena poluzuje się lub najdłuższa śrubka umieszczona na samej górze nie jest dobrze wkręcona. Jeżeli nie masz zdolności manualnych i nie otwierałeś nigdy iPhone to zanieś go lepiej do jakiegoś serwisu.
 10. O ile teraz wszystko jeszcze na nim działa to już za jakiś czas może nie być tak kolorowo, model ten ratował będzie SSD ale przy większych działaniach... nie da tyle mocy. Sam zrezygnowałem z Mac Mini 2010 na rzecz 2012, poszła rozbudowa do RAM do 16GB, zamontowany SSD + HDD. Dla mnie jest idealnym desktopem do internetu i filmów.
 11. Cały czas używałem iPhone w wersji 64GB, na dniach trafił mi się 6S+ 16GB w dobrej cenie, na sam backup brakowało miejsca ale wystarczyło uruchomić bibliotekę zdjęć iCloud aby bez problemu pomieścić tam około 4tys zdjęć a na telefonie trzymać same miniaturki. Zainstalowanych kilka niezbędnych aplikacji i nadal jest wolne 6GB, kwestia organizacji. Na minus trzeba wziąć to, że nie pokręcimy sobie dłuższych filmów ani nie zainstalujemy dużo ważących gier. Najcudowniejszą wersją jest nadal 128GB
 12. Niestety nie można oczekiwać zbyt wiele od MB Air. W wielu przypadkach na podpiętym samym monitorze FHD potrafią się ładnie grzać i szaleć wiatraczkami.
 13. Czym Ci to dumpować? Podaj konkretne modele i roczniki aby było mi łatwiej.
 14. Ja polecam oryginały. Mam taką nowiutką więc jak coś pisz z propozycją cenową na priv albo mogę wystawić ci ją w dziale sprzedaży.
 15. Witaj, pendrive z instalacją zrobiony jak trzeba? Dla przykładu instalację Mavericks/Yosemite robisz sposobem: sudo przeciągamy_do_terminala_createinstallmedia --volume przeciągamy_do_terminala_partycję_na_instalację --applicationpath przeciągamy_do_terminala_aplikację_instalacyjną
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.