Jump to content

spec300

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie umiem uruchomić żadnego macos na virtualbox i robiłem według tego filmiku z yt https://www.youtube.com/watch?v=2uqflnY3B8s i jak uruchamiam play to pojawiają się napisy na czarnym dosyć długo i jak dojdą do końca to automatycznie znów się uruchamiają napisy na czarnym tle i tak cały cały i próbowałem też z macos mavericks i to samo.
 2. Tak tylko nie mam kasy na nowy komp czy kartę grafiki
 3. Chcę zainstalować macos na vmware w windows 10 i próbowałem według filmików na yt i taki komunikat mi wyskoczył przy kliknięcie w play link do screena https://zapodaj.net/dcb939b29f023.png.html
 4. Jaki mac pod virtual box i poprawnie ustawić konfigurację może jest tu poradnik i jaka wersja virtual box i jaki mac.
 5. Wszystko zrobiłem według filmiku z yt i wszystkie ustawienia i ściągłem wersję 15.6 z yt i przy kliknięciu na vmware w play pojawia logo maca o pasek postępu idzie do końca i potem po chwili wyskakuje taki komunikat https://zapodaj.net/dcb939b29f023.png.html
 6. Kto mi pomoże bo nie umie sobie poradzić
 7. Czekam na pomoc gdzie są pliki z MAC bo na tej stronie nie ma
 8. Ale proszę szczegółowe instrukcje i mam pobrać plik ISO i uruchomić jako Noir czy jak.
 9. Jak zainstalować system mac na drugim dysku sata a na głównym dysku jest win7 czy win10.Proszę o szczegółowe instrukcje.
 10. Mam win10 i Core 2 duo procesor i 16 ddr ramu I jaki system mac pod virtualbox .I skąd pobrać i jakieś szczegółowe instrukcje krok po kroku .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.