Jump to content

Robert112

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jest może ktoś z okolic Tarnowa bądź Rzeszowa kto mógłby pomóc oczywiście jak w temacie za odpłatnoscią postawić hackintoscha na pc?
  2. Karty wifi nie posiadam, mam dobre łącze kablowe. Monitor oczywiście cyfrowy a co do CPU to się zastanowię i pewnie zmienię. Udało mi się teraz zainstalować na wirtualnym dysku Yosemite. Pobrałem obraz z dopiskiem hackintosch iso i się instaluje. Teraz chciałbym ten obraz zainstalować jako system główny. Mam na maszynie wirtualnej zainstalowany i działający system High Sierra. Mam przygotowany pendrive i ściągnąłem przez mas instalkę high sierry. I problem bo nie mogę zainstalować tego za pomocą unibeasta. Prośba żeby mi krok po kroku napisac co i jak mam robić.
  3. Witam wszystkich. Jakby nie ciekawość gościa pod 60-tkę to pewnie bym nawet nie wiedział że takie forum i tematy w nim poruszane istnieje. Ciekawość to był pierwszy krok do środowiska Os przy zakupie ipada. Potem przyszła kolej na iphona i co po kolei zacząłem się zastanawiać nad zakupem macbooka bądź imaca. I natrafiłem na hackintocha. Właściwie sam imac czy też macbook do niczego niesą mi potrzebne, ale jak by się udało zainstalować mac os na pc to było by klawo. Mam Dell Optiplex 7010 z i5 3470, 8 gb ramu, kartę zintegrowaną intel hd i pytanie czy taka konfiguracja pozwoli na zainstalowanie
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.