Jump to content

Egoista

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Egoista

 1. No i pojawiły się problemy. Dzisiaj dostałem system na płytce więc wziąłem się za instalowanie sama instalacja przebiegła bez większych problemów. Niestety po instalacji utknęło wszystko na etapie tworzenia konta użytkownika, iMac przestał reagować na jakiekolwiek polecenia (zawiesił się) Po reboocie zacząłem od początku wybór lokalizacji ..... i tym razem już tutaj wszystko utknęło próbowałem jeszcze kilka razy i najdalej doszedłem o jeden poziom wyżej czyli wybór układu klawiatury. Macie jakieś pomysły ? Dzięki za pomoc.
 2. Dziękuję bardzo za pomoc. Gdyby pojawiły się problemy odezwę się.
 3. Cześć, szukałem trochę obrazu ale nie wiem czy to nie lepsza opcja, co o tym sądzisz ? Taką płytkę miałeś na myśli ?
 4. Cześć, dziękuję za chęć pomocy dla początkującego. Niestety nie mam możliwości przygotowania systemu z innego maca, widziałem możliwość kupna pendrive z systemem czy takie rozwiązanie było by dobre ? Obecnie po zainstalowaniu dysku mam takie info (w załączniku) zakładając że kupiony pendrive z systemem będzie ok sądzisz że wszystko powinno się udać ? I jeszcze jedno czy powinienem kupić El Capitan czy może inny system ? Dzięki za pomoc.
 5. Witajcie, przekopałem się przez forum i nie znalazłem żadnej pomocy, jeżeli było coś obiecującego to linki były nie aktywne, zaraz się poddam bo zapasy cierpliwości mam na rezerwie. Pomóżcie to ugryźć bo jestem zielony. Dostałem iMack-a używanego w prezencie bez dysku, zamontowałem nowy dysk i co dalej jaki system jak i gdzie go pobrać ? Dostałem login i hasło do icloud więc mam dostęp. Mam peceta więc pendrive bootowalnego chyba zrobię, widziałem że jest info na forum jeżeli polegnę to się odezwę ale jak tą przygodę zacząć ? Dzięki, niech moc będzie z Wami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.