Jump to content

NX44

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by NX44

 1. Okay, to już wszystko jasne. Zrobię tak jak proponujecie, kupię jakiegoś używanego kompa z CPU obsługującym VT-d oraz odpowiednią ilość RAM i SSD do tego. Dziękuję Wam za pomoc.
 2. Z kolei tu https://kb.parallels.com/116239 piszą, że wirtualizacja zagnieżdżona jest obsługiwana więc już trochę zgłupiałem.
 3. @Estrax Wykorzystanie zagnieżdżonej wirtualizacji jest mi niezbędne głównie nauki i testów. Na początek do Hyper-V, bo zaczynam kurs 70-740. Później planowałem vSphere i teraz wiem, że jeszcze dołożę wymieniony wyżej Proxmox. @wujek_bogdan Co do WINE, to próbowałem tego pod Linuksem i prawie zawsze aplikacje się crashowały. Obecnie z różnych powodów (nie chodzi tylko o wirtualizację) skaczę między Windows i Linux. Tak sobie wymyśliłem, że dzięki Apple nie będę już miał dual boot. Wszytko mam już obczajone, pozostała tylko kwestia nested VT-x. Co konkretnie masz na myśli mówiąc o wadach?
 4. I tym mnie trochę zmartwiłeś. Co masz konkretnie na myśli? Jeśli masz jakieś zdanie na temat "VMware Fusion vs Parallels Desktop" to chętnie przeczytam.
 5. @v-on A VB na MacOS obsługuje w pełni wirtualizację zagnieżdżoną? Bo na Windowsie nie obsługuje, chodzi mi dokładnie o to → https://youtu.be/hZPlf0UMZ6U?t=717 do 17:19
 6. @v-on Potrzebuję wielu systemów. Proxmoxa nie znałem, dzięki Może kiedyś go postawię, ale na razie potrzebuję mieć wszystko w Macu.
 7. Szanowni, Właśnie przymierzam się do przesiadki na MacOS. Większość programów mam już wstępnie wybranych. Pozostał wybór softu do wirtualizacji. VMware Fusion czy Parallels Desktop? Który jest stabilniejszy, wydajniejszy, ma lepszy UX? Który polecacie? Ważne też aby dobrze obsługiwał wirtualizację zagnieżdżoną.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.