Jump to content

Diwad

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Hej wszystkim. Mam do sprzedania laptop Dell XPS 15 z dyskiem Samsung 950 pro, CPU i7, ekranem dotykowym 4k. Dorzucam dodatkową ładowarkę oryginalna. Zainstalowany system to Mojave. Kompuerr działał przez prawie 2 lata z osx bez najmniejszego problemu (poza sporadycznymi z dźwiękiem przy podłączeniu słuchawek). Stan wizualny jest bardzo dobry. Brak rys czy innych uszkodzeń. Na laptopa wystawiam fakturę 23% VAT.
  2. Panowie, szukam jakiejś karty wifi do Della XPS 15 ze standarem AC do kupienia w PL. Kiedyś od kolegi z forum kupiłem podobne cudo: http://www.justop.com/catalog/802-11n-wifi-bluetooth-4-0-pci-express-pci-e-combo-card-for-hackintosh-computers.html Ma ono oryginalną kartę wifi Apple, ale domyślam się, że złącze w Dellu będzie inne. Czy wiecie czy da się zastosować jakąś przejściówkę aby do działało? Rozmiar karty też jest inny. Byłoby super, bo na PC w którym jest ona zainstalowana i tak używam tylko Windowsa aktualnie.
  3. Polecicie jakiś adapter BT który działa z Mac OS i jest dostępny w polsce bez problemu? Belkina nie mogę nigdzie znaleźć. Z tej strony nic nie jest dostępne: http://www.tonymacx86.com/wiki/index.php/Bluetooth_Adapter_Database Z góry dzięki za pomoc.
  4. Witam. Potrzebuje pomocy. Chce miec przy uruchamianiu systemu (w chameleonie) full screen zamiast takiej ramki: Moja karta obsluguje tylko tryby VESA do 1280x1024 o ile sie nie myle. Czy ktos bawil sie w patchowanie swojej karty? Na insanely jest niby opis ale nizbyt rozumiem o co im chodzi.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.