Jump to content

roratoga

Donator
 • Posts

  329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

roratoga last won the day on November 26 2017

roratoga had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

roratoga's Achievements

 1. Jeśli chodzi o Big Sur to u mnie chodzi wszystko ok. Nic nie przycina i chodzi stabilnie. Uruchamia się może o 1s dłużej i tylko tyle. Jeśli chodzi o aktualizacje to ręcznie z pendrive bo nie widzi aktualizacji i trzeba ręcznie ścigać i instalować.
 2. Witam Posiadam MB z 2012 model a1286. Aktualnie zainstalowany jest na nim Big Sur przy pomocy patchera z tej strony https://github.com/barrykn/big-sur-micropatcher Chciałem sprawdzić czy nowy Monterey da rade na tym macu. O ile sama instalacja i uruchomienie systemu poszło bez problemu to ten patcher nie działa. Wie ktoś jak uruchomić wifi tego macbooka na monterey ? Tak karta identyfikuje się pod Big Sur tak: Typ karty: AirPort Extreme (0x14E4, 0xF5) Wersja oprogramowania sprzętowego: Broadcom BCM43xx 1.0 (7.21.190.34 AirPortDriverBrcm4360-1325.3)
 3. Za pomocą skryptu można ściągnąć instalkę big sura. Dziś już widać ostatnią wersję systemu czyli 11.2.2 więc musieli mieć jakiś poślizg
 4. Czy ten skrypt jest jeszcze rozwijany bo nie widzi wersji 11.2.2 do pobrania ?
 5. Jeśli kogoś zainteresuje to u mnie zadziałał ten wsad do rejestru. Plik zadziała na standardowej instalacji bootcamp i na standardowym układzie partycji a w przypadku innego układu partycji wystarczy zmienić w załączonym pliku numer partycji. DosDevices.reg
 6. Witam Jest jakiś sposób na aktywacje sterownika bootcamp hfs+ w najnowszym windows 10 ? Po aktualizacji do najnowszej wersji windows 10 brak w oknie mój komputer dysku z maca.
 7. Dla zainteresowanych Instalacja Big Sur sposobem podanym przeze mnie w linku z githuba na Macbook pro mid 2012 powiodła się. Można testować.
 8. Pena wiem jak się robi ale ja to chce zainstalować na nie wspieranym Macu wiec potrzebny jest patch Tu coś znalazłem https://github.com/barrykn/big-sur-micropatcher
 9. A jest już jakiś tutorial do zrobienia bootowalnego pena do czystej instalacji ?
 10. po paru minutach pobierania domaga się podania hasła, czy to normalne ?
 11. Nie wiem czy pomoge ale miałem coś podobnego na starym a1266 bodajże stary 15 calowy macbook. Gdy chciałem się zalogować na stronie która wymagała hasła macbook się wieszał i przypadkowo zauważyłem że jak mocniej przycisnąłem nad touchpadem zwiecha znikała i problem znikał.
 12. Najpierw próbowałem połączyć pod OS X i się rozłączały, usuwanie i ponowne parowanie nic nie dało, pod windowsem połączyły się od razu.
 13. Wyjąłem z szafy swojego starego macbooka z el capitanem i tam słuchawki parują sie normalnie i działają wiec być może to wina nowego osx ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.