Jump to content

roratoga

Donator
 • Posts

  338
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

roratoga last won the day on November 26 2017

roratoga had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

roratoga's Achievements

 1. Czy wiadomo już coś czy OCLP pomoze w instalacji Ventury na tym MacBooku z 2012r ? Może ktoś ma jakieś nowe info ? edit paczer działa pzdr
 2. Monterey zainstalowany/zaktualizowany za pomocą patchera z githuba v0.3.1 hibernacja ustawiona na mode 25 wszystko wydaje się działać ok
 3. Witam Mam staruszka iPada 2 na ios 9.3.5 i takie pytanko w związku z wygaśnięciem tego certyfikatu 30 września. Czy można to jakoś obejść lub zaktualizować czy już lipa i nic nie pomoże ?
 4. Kolejne edit BT działa ale przywrócenie kopi z BigSur już nie.
 5. Potwierdzam ze z beta 4 jest problem z BT, na beta 3 BT działa bez problemu
 6. Mi w sumie też odpowiada bo nie daje tak po oczach. A co do tego BT może jest jakiś sprawdzony kext który zadziała ? edit Gdzies wyczytałem ze problemem może być ta bera 4 systemu. Mozna jeszcze gdzieś pobrać betę 3?
 7. Niestety BT nie działa. Programy i ustawienia z Big Sur można przywrócić pod koniec instalacji systemu z utworzonej kopi w Time Machine. Uruchamianie macbooka wygląda tak że jest białe jabłko na czarnym tle a w oryginale jest białe tło. Można to jakoś zmienić ?
 8. Jest gdzieś opis jak to zainstalować/uruchomić ? jakiś tutorial ? np jak przywrócić ustawienia i programy z big sur Jak uruchamiać macbooka jak oryginał tz nie na czarnym tle jak uruchomić Bluetooth ?
 9. Jeśli chodzi o Big Sur to u mnie chodzi wszystko ok. Nic nie przycina i chodzi stabilnie. Uruchamia się może o 1s dłużej i tylko tyle. Jeśli chodzi o aktualizacje to ręcznie z pendrive bo nie widzi aktualizacji i trzeba ręcznie ścigać i instalować.
 10. Witam Posiadam MB z 2012 model a1286. Aktualnie zainstalowany jest na nim Big Sur przy pomocy patchera z tej strony https://github.com/barrykn/big-sur-micropatcher Chciałem sprawdzić czy nowy Monterey da rade na tym macu. O ile sama instalacja i uruchomienie systemu poszło bez problemu to ten patcher nie działa. Wie ktoś jak uruchomić wifi tego macbooka na monterey ? Tak karta identyfikuje się pod Big Sur tak: Typ karty: AirPort Extreme (0x14E4, 0xF5) Wersja oprogramowania sprzętowego: Broadcom BCM43xx 1.0 (7.21.190.34 AirPortDriverBrcm4360-1325.3)
 11. Za pomocą skryptu można ściągnąć instalkę big sura. Dziś już widać ostatnią wersję systemu czyli 11.2.2 więc musieli mieć jakiś poślizg
 12. Czy ten skrypt jest jeszcze rozwijany bo nie widzi wersji 11.2.2 do pobrania ?
 13. Jeśli kogoś zainteresuje to u mnie zadziałał ten wsad do rejestru. Plik zadziała na standardowej instalacji bootcamp i na standardowym układzie partycji a w przypadku innego układu partycji wystarczy zmienić w załączonym pliku numer partycji. DosDevices.reg
 14. Witam Jest jakiś sposób na aktywacje sterownika bootcamp hfs+ w najnowszym windows 10 ? Po aktualizacji do najnowszej wersji windows 10 brak w oknie mój komputer dysku z maca.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.