Jump to content

roratoga

Donator
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

roratoga last won the day on November 26 2017

roratoga had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie z innej beczki czy są odpowiedniki 64-o bitowe takich aplikacji show all files efi mounter ?
 2. Może i ta nazwa by mi nie przeszkadzała ale za każdym razem jak chce odpalić tego ubuntu to potem przestawia mi się kolejność uruchamiania z os na ubuntu i muszę ponownie ustawiać na os w dysku startowym co ma się uruchamiać jako pierwsze.
 3. Witam Do swojego macbooka pro na którym stoi osx i win10 dodałem drugi dysk na którym zainstalowałem Ubuntu w uefi. Po wciśnięciu Alt zamiast nazwy Ubuntu widnieje EfiBoot. Czy można zmienić tą nazwę na Ubuntu albo Linux?
 4. Dzień dobry Posiadam macbooka pro a1286 15" mid 2012 nie retina. Czy matryca z klapką/obudową wraz z wszystkimi kablami jakie wychodzą (vga wifi bt kamera) z wersji early 2011 będzie pasowała do mojego maca ?
 5. Witam Znalazłem na jednym z portalów taką oto ofertę https://allegro.pl/oferta/macbook-pro-15-mid-2012-i7-16gb-250ssd-500hdd-8303444358?item=8303444358 Chciałem się doradzić czy warto jeszcze kupić takiego maca ?
 6. Czyli partycje pod linuxa trzeba zrobić poprzez pomniejszenie partycji z OS a gruba linuxowego instalowac tam gdzie jest Linux czy tak?
 7. Czy ktoś próbował doinstalować jeszcze do układu os + win jakiegoś linuxa taki potrójny boot? Oczywiście na tym staruszku z 2008r.
 8. Pod Windows ale czym? Robiłem Rufusem i narzędziem od MS i efekt taki sam.
 9. No właśnie z płyty ruszyło bez problemu system się zainstalował. Tylko pytanie dlaczego z pendrive nie chce się instalowac? Dla testu zrobiłem też pena z Ubuntu i ta sama historia pen nie chce bootowac.
 10. Tego nie sprawdzałem czy win7 ruszy. Pamiętam że instalując 10ę ale z płyty DVD instalacja ruszyła bez problemu coś jest nie tak tylko z pendrive. Jakie jest najbardziej aktualne firmware efi do tego macbooka i czy mogę je sam zaktualizować?
 11. Pena robiłem kilkoma metodami narzędziem od MS Rufusem bootcampem unetbootin Za każdym razem mam do wyboru tylko boot. efi
 12. Tylko u mnie jak wybieram pena z Windowsem to Mac się zawiesza i pomaga tylko wyłączenie go.
 13. Oficjalnie wiem że nie wspiera ale zainstalować się da i działa i to na sterownikach bootcampa dla win 7. Jest jakiś sprawdzony sposób zmuszenia tego macbooka na zbootowanie pendrive z win10 ? Czy jest to w ogóle możliwe po zdemontowaniu napędu superdrive dla drugiego dysku ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.