Jump to content

roratoga

Donator
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

roratoga last won the day on November 26 2017

roratoga had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. roratoga

  Sterownik hfs+

  Jeśli kogoś zainteresuje to u mnie zadziałał ten wsad do rejestru. Plik zadziała na standardowej instalacji bootcamp i na standardowym układzie partycji a w przypadku innego układu partycji wystarczy zmienić w załączonym pliku numer partycji. DosDevices.reg
 2. roratoga

  Sterownik hfs+

  Witam Jest jakiś sposób na aktywacje sterownika bootcamp hfs+ w najnowszym windows 10 ? Po aktualizacji do najnowszej wersji windows 10 brak w oknie mój komputer dysku z maca.
 3. Dla zainteresowanych Instalacja Big Sur sposobem podanym przeze mnie w linku z githuba na Macbook pro mid 2012 powiodła się. Można testować.
 4. Pena wiem jak się robi ale ja to chce zainstalować na nie wspieranym Macu wiec potrzebny jest patch Tu coś znalazłem https://github.com/barrykn/big-sur-micropatcher
 5. A jest już jakiś tutorial do zrobienia bootowalnego pena do czystej instalacji ?
 6. po paru minutach pobierania domaga się podania hasła, czy to normalne ?
 7. Jak pobrać ten system na nie wspieranym macu z 2012 ?
 8. Nie wiem czy pomoge ale miałem coś podobnego na starym a1266 bodajże stary 15 calowy macbook. Gdy chciałem się zalogować na stronie która wymagała hasła macbook się wieszał i przypadkowo zauważyłem że jak mocniej przycisnąłem nad touchpadem zwiecha znikała i problem znikał.
 9. Najpierw próbowałem połączyć pod OS X i się rozłączały, usuwanie i ponowne parowanie nic nie dało, pod windowsem połączyły się od razu.
 10. Wyjąłem z szafy swojego starego macbooka z el capitanem i tam słuchawki parują sie normalnie i działają wiec być może to wina nowego osx ?
 11. Witam Sprawiłem sobie "airpodsy" tak idealnie sklonowane że naprawdę nie ma się czego przyczepić.Zarówno jakość dźwięku jak i wykonanie i czas pracy mucha nie siada. Po podłączeniu do iphona 8 wszystko działa wzorowo. To tytułem wstępu. Chciałem te słuchawki podłączyć do swojego macbooka na którym jest Catalina i windows10. O ile na windowsie10 słuchawki podłączyły się i sparowały bez problemu to na osx mam problem. Słuchawki są widoczne daję połącz i po podłączeniu zaraz się odłączają i tak cały czas - jednym słowem nie działają. Próbowałem alt+shift wyzerować moduł bt i urządzenia a także usunąć urządzenia bez rezultatu. Nie pomaga także reset pram. Może spotkał się ktoś z takim problemem i może coś pomóc? Z góry serdecznie dziękuje.
 12. Pytanie z innej beczki czy są odpowiedniki 64-o bitowe takich aplikacji show all files efi mounter ?
 13. Może i ta nazwa by mi nie przeszkadzała ale za każdym razem jak chce odpalić tego ubuntu to potem przestawia mi się kolejność uruchamiania z os na ubuntu i muszę ponownie ustawiać na os w dysku startowym co ma się uruchamiać jako pierwsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.