Jump to content

roratoga

Donator
 • Posts

  337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by roratoga

 1. Monterey zainstalowany/zaktualizowany za pomocą patchera z githuba v0.3.1 hibernacja ustawiona na mode 25 wszystko wydaje się działać ok
 2. Witam Mam staruszka iPada 2 na ios 9.3.5 i takie pytanko w związku z wygaśnięciem tego certyfikatu 30 września. Czy można to jakoś obejść lub zaktualizować czy już lipa i nic nie pomoże ?
 3. Kolejne edit BT działa ale przywrócenie kopi z BigSur już nie.
 4. Potwierdzam ze z beta 4 jest problem z BT, na beta 3 BT działa bez problemu
 5. Mi w sumie też odpowiada bo nie daje tak po oczach. A co do tego BT może jest jakiś sprawdzony kext który zadziała ? edit Gdzies wyczytałem ze problemem może być ta bera 4 systemu. Mozna jeszcze gdzieś pobrać betę 3?
 6. Niestety BT nie działa. Programy i ustawienia z Big Sur można przywrócić pod koniec instalacji systemu z utworzonej kopi w Time Machine. Uruchamianie macbooka wygląda tak że jest białe jabłko na czarnym tle a w oryginale jest białe tło. Można to jakoś zmienić ?
 7. Jest gdzieś opis jak to zainstalować/uruchomić ? jakiś tutorial ? np jak przywrócić ustawienia i programy z big sur Jak uruchamiać macbooka jak oryginał tz nie na czarnym tle jak uruchomić Bluetooth ?
 8. Jeśli chodzi o Big Sur to u mnie chodzi wszystko ok. Nic nie przycina i chodzi stabilnie. Uruchamia się może o 1s dłużej i tylko tyle. Jeśli chodzi o aktualizacje to ręcznie z pendrive bo nie widzi aktualizacji i trzeba ręcznie ścigać i instalować.
 9. Witam Posiadam MB z 2012 model a1286. Aktualnie zainstalowany jest na nim Big Sur przy pomocy patchera z tej strony https://github.com/barrykn/big-sur-micropatcher Chciałem sprawdzić czy nowy Monterey da rade na tym macu. O ile sama instalacja i uruchomienie systemu poszło bez problemu to ten patcher nie działa. Wie ktoś jak uruchomić wifi tego macbooka na monterey ? Tak karta identyfikuje się pod Big Sur tak: Typ karty: AirPort Extreme (0x14E4, 0xF5) Wersja oprogramowania sprzętowego: Broadcom BCM43xx 1.0 (7.21.190.34 AirPortDriverBrcm4360-1325.3)
 10. Za pomocą skryptu można ściągnąć instalkę big sura. Dziś już widać ostatnią wersję systemu czyli 11.2.2 więc musieli mieć jakiś poślizg
 11. Czy ten skrypt jest jeszcze rozwijany bo nie widzi wersji 11.2.2 do pobrania ?
 12. Jeśli kogoś zainteresuje to u mnie zadziałał ten wsad do rejestru. Plik zadziała na standardowej instalacji bootcamp i na standardowym układzie partycji a w przypadku innego układu partycji wystarczy zmienić w załączonym pliku numer partycji. DosDevices.reg
 13. Witam Jest jakiś sposób na aktywacje sterownika bootcamp hfs+ w najnowszym windows 10 ? Po aktualizacji do najnowszej wersji windows 10 brak w oknie mój komputer dysku z maca.
 14. Dla zainteresowanych Instalacja Big Sur sposobem podanym przeze mnie w linku z githuba na Macbook pro mid 2012 powiodła się. Można testować.
 15. Pena wiem jak się robi ale ja to chce zainstalować na nie wspieranym Macu wiec potrzebny jest patch Tu coś znalazłem https://github.com/barrykn/big-sur-micropatcher
 16. A jest już jakiś tutorial do zrobienia bootowalnego pena do czystej instalacji ?
 17. po paru minutach pobierania domaga się podania hasła, czy to normalne ?
 18. Nie wiem czy pomoge ale miałem coś podobnego na starym a1266 bodajże stary 15 calowy macbook. Gdy chciałem się zalogować na stronie która wymagała hasła macbook się wieszał i przypadkowo zauważyłem że jak mocniej przycisnąłem nad touchpadem zwiecha znikała i problem znikał.
 19. Najpierw próbowałem połączyć pod OS X i się rozłączały, usuwanie i ponowne parowanie nic nie dało, pod windowsem połączyły się od razu.
 20. Wyjąłem z szafy swojego starego macbooka z el capitanem i tam słuchawki parują sie normalnie i działają wiec być może to wina nowego osx ?
 21. Witam Sprawiłem sobie "airpodsy" tak idealnie sklonowane że naprawdę nie ma się czego przyczepić.Zarówno jakość dźwięku jak i wykonanie i czas pracy mucha nie siada. Po podłączeniu do iphona 8 wszystko działa wzorowo. To tytułem wstępu. Chciałem te słuchawki podłączyć do swojego macbooka na którym jest Catalina i windows10. O ile na windowsie10 słuchawki podłączyły się i sparowały bez problemu to na osx mam problem. Słuchawki są widoczne daję połącz i po podłączeniu zaraz się odłączają i tak cały czas - jednym słowem nie działają. Próbowałem alt+shift wyzerować moduł bt i urządzenia a także usunąć urządzenia bez rezultatu. Nie pomaga także reset pram. Może spotkał się ktoś z takim problemem i może coś pomóc? Z góry serdecznie dziękuje.
 22. Pytanie z innej beczki czy są odpowiedniki 64-o bitowe takich aplikacji show all files efi mounter ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.