Jump to content

Smartek

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna (Male)
 • Location:
  Łódź
 • Interests
  Prawo, Postępowanie Egzekucyjne, IT, Terrarystyka, Kulturystyka

Recent Profile Visitors

240 profile views
 1. Zrobisz według tego poradnika, polecam "II sposób".
 2. Smartek

  gtx/integra

  Sądzę, że byłby to strzał w kolano i raczej zdają sobie z tego sprawę, oby nierealne...
 3. Względnie Piter może zamiast wygaszać forum przekaż je w inne ręce? Mówię również o kosztach utrzymania. Na pewno ktoś chętny do przejęcia by się znalazł, acz rozumiem, że chodzi o kwestie przede wszystkim merytoryczne.
 4. Ja również się tutaj zadomowiłem i byłoby smutno... Może jednak znajdzie się ktoś z duża wiedzą i odrobiną wolnego czasu? Btw. wkradł się błąd ortograficzny - "osobOM", nie osobą.
 5. Ale tutaj nie ma większej filozofii, użyj poradnik z forum, jest jasno opisane co robić krok po kroku.
 6. Polecam ten poradnik, jednakże za wyjątkiem przygotowywania pendrive'a instalacyjnego, bo lepiej zrobić to pod maczkiem.
 7. Zrezygnuj z UniBeasta na rzecz Clovera i skorzystaj z poradnika na forum, jest instrukcja odpalania bootloadera prosto z HDD.
 8. Ja zaś dorzucam swoje zdjęcia. W boot managerze biosowym, Cloverze wszystkie dyski widoczne (w tym SSD Patriot Blast, na którym chcę postawić macOS), zaś w narzędziu dyskowym jedynie SSD SanDiska, na którym jest obecna instalka Windowsa.
 9. Ja pierniczę, to chyba najdziwniejszy i najmniej wartościowy wątek na całym forum .
 10. Podpinam się pod temat z podobnym problemem. Płyta Gigabyte H61MA-D3V. W biosie i Cloverze widoczne są wszystkie dyski, w Narzędziu Dyskowym widoczny jest jedynie jeden dysk SSD wewnętrzny z instancją Windowsa. Brakuje dwóch dysków HDD i jednego SSD, na którym chcę zainstalować Mojave. Dodam, że wszystkie poza SanDiskiem SSD (który jest widoczny) są podpięte pod Intela, zaś SanDisk jako jedyny pod Marvell - i jednocześnie jako jedyny widoczny (brakło gniazd). Kext wspomniany przez Kolegę @javazlaz obecny w odpowiednim katalogu. Da się to jakoś ominąć czy lepiej kupić jeden duży HDD na dane i zostawić dwa SSD - jeden z instalką Windowsa i drugi z macOS?
 11. Koniecznie wirtualna maszyna z dowolnym macOSem i tak przygotowanie pendrive. Miałem identyczną sytuację i to rozwiązało problem, TransMac jest zawodny, jak widać.
 12. Czy pendrive z instalką macOS został przygotowany pod maciem czy TransMac pod Windows?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.