Jump to content

Smartek

Members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna (Male)
 • Location:
  Łódź

Recent Profile Visitors

41 profile views
 1. Ja zaś dorzucam swoje zdjęcia. W boot managerze biosowym, Cloverze wszystkie dyski widoczne (w tym SSD Patriot Blast, na którym chcę postawić macOS), zaś w narzędziu dyskowym jedynie SSD SanDiska, na którym jest obecna instalka Windowsa.
 2. Ja pierniczę, to chyba najdziwniejszy i najmniej wartościowy wątek na całym forum .
 3. Podpinam się pod temat z podobnym problemem. Płyta Gigabyte H61MA-D3V. W biosie i Cloverze widoczne są wszystkie dyski, w Narzędziu Dyskowym widoczny jest jedynie jeden dysk SSD wewnętrzny z instancją Windowsa. Brakuje dwóch dysków HDD i jednego SSD, na którym chcę zainstalować Mojave. Dodam, że wszystkie poza SanDiskiem SSD (który jest widoczny) są podpięte pod Intela, zaś SanDisk jako jedyny pod Marvell - i jednocześnie jako jedyny widoczny (brakło gniazd). Kext wspomniany przez Kolegę @javazlaz obecny w odpowiednim katalogu. Da się to jakoś ominąć czy lepiej kupić jeden duży HDD na dane i zostawić dwa SSD - jeden z instalką Windowsa i drugi z macOS?
 4. Koniecznie wirtualna maszyna z dowolnym macOSem i tak przygotowanie pendrive. Miałem identyczną sytuację i to rozwiązało problem, TransMac jest zawodny, jak widać.
 5. Czy pendrive z instalką macOS został przygotowany pod maciem czy TransMac pod Windows?
 6. A próbujesz z uprawnieniami administratora, tj. komenda poprzedzona "sudo"?
 7. Skoro odpalasz przez Clovera, a ten ZAWSZE podstawia domyślne, jeśli innych mu nie wskażesz, to logika by na to wskazywała .
 8. Czy Gigabyte Z390 M Gaming lub MSI MAG Z390M MORTAR będą współpracowały?
 9. Nie uwzględniam, ponieważ mam Corsair 450w lub modularnego bequieta 530w. Chyba powinno być ok? iGPU nie musi być kompatybilna, mam HD7770, które śmiga z Mojave. Co do pracy to najczęściej RDP przez OpenVPN (które - co ciekawe - mam wrażenie, że pod macOS chodzą sprawniej niż pod win10, ale to może placebo), więc tutaj nic aż tak mocnego nie potrzeba. Do tego filmy (bez 4k) i praca biurowa (excel, calc), w przyszłości Visual Studio MS.
 10. A da radę w tym pułapie cenowym? Zainwestować to mocne słowo ;).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.