Jump to content

marcinsa

Donator
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam NECa PA271Q i w tej cenie to zdecydowanie dobry wybór. Monitor jest idealnie skalibrowany w fabryce a do tego matryca jest o doskonałej równości podświetlania.
 2. Niestety płyt z z370 obecnie jak na lekarstwo, a też po latach przymierzam się do zmiany sprzętu i myślałem o tym procku. W tej chwili dostępne to: Asus PRIME Z370-A II i drogi ASUS MAXIMUS X Code/ Formula i jeszcze jakieś ASrocki. Czy któraś z tych, ze wskazaniem na te tańsze da radę i nie będzie większych problemów? Może jakaś inna opcja sprawdzona w boju?
 3. U mnie instalacja wisi w tym miejscu. Sprzęt jak w stopce. Clover najnowsza wersja i zaktualizowane Kexty. Do tej pory łącznie z Mojave śmigło bez najmniejszego zająknięcia. Gdzie szukać przyczyny?
 4. VGA to stary HD6850 więc faktycznie tu może być problem, zresztą dlatego jestem na 10.13
 5. Mam Neca PA271Q, czyli chyba obecnie jedną z lepszych produkowanych matryc Panasonica i po przełączeniu na 30 bit kolory migają, szczególnie przy ruszaniu myszą. Nie wiem o co chodzi.
 6. O chyba właśnie odkryłem, że nie mam pełnych 10 bitów w matrycy, chociaż tak jest w specyfikacji Chociaż może to coś innego. Kolory wariują.
 7. Przeskok na ARM jest już pewny, podobno potwierdził to nawet Intel. Pierwsze komputery z ARM mają pojawić się już w przyszłym roku, a przynajmniej tak twierdzą "wiarygodne" źródła (m.in. Bloomgerg)
 8. Co bezproblemowego polecacie o dobrej wydajności do tego zabytku (p8z68)? Obecnie HD6850 ale nie zawsze daje radę. GTX 1060?
 9. Właśnie takie cuda czytam Czyżby jakieś zabezpieczenie przed hackami się szykuje?
 10. Z HD3000 chyba nie da rady? Zresztą nie widzę w BIOSie takiej możliwości. Mam jedynie ustawienie jako pierwsza karta PCIe/PCI. Chyba, że źle patrzę bo w sumie system widzi obie i radka i wbudowaną Ma ktoś może doświadczenie z p8z68 i Radeonem i sleepem od capitana w górę?
 11. Odgrzebię... czy na Sierra dalej występuje problem ze sleepem?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.