Jump to content

JEDI_V

Members
 • Content Count

  625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

JEDI_V last won the day on April 25

JEDI_V had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  Nakło Śląskie

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. To akurat gościu z Katowic obeznany z tematem hackintosha, można go spotkać na myapple.
 2. Z tym mini to Cię poniosło jeszcze z GMA950, G5 late 2005 wciagała nosem tego miniaka https://www.primatelabs.com/blog/2007/06/mac-performance-june-2007/
 3. W momencie przejścia z PPC(G5) na Intela, te drugie nie były wcale wydajniejsze, problemem był ich apetyt na energię, o sprzęcie mobilnym nie wspomnę, bo taki nigdy się nie pojawił(PPC G5), chcąc nie chąc Apple było zmuszone przejść na Intela, szczególnie, że świeża technologia Core Duo pozamiatała rynek.
 4. Tu masz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie https://www.purepc.pl/fugaku-oparty-na-arm-najszybszym-superkomputerem-swiata Po za tym na konferencji padło stwierdzenie ze strony Apple, że za ok.2 lata przestaną wspierać/używać Intela, nie x86, a Intela własnie, czy gdzieś w cieniu nie czai się AMD?
 5. HDMI to Apple od zawsze ma w głębokim poważaniu, nigdy tego standardu na 100% nie wspierało, a sterowniki są pisane na kolanie, więc następny kabelek/przejściówka może nie pomóc.
 6. Poszukaj na www.everymac.com jaki ostatni system te starocie przyswoją 😉
 7. Przydałby się ze strony Apple środkowy palec w kierunku Intela, AMD ze swoimi APU wciąga nosem całą konkurencję, to jest wręcz przepaść między AMD a Intelem https://www.purepc.pl/radeon-graphics-vs-nvidia-geforce-mx250-test-ukladow-igpu
 8. Zmień datę, być może nie jest już podpisywany.
 9. Tzw. premiery Apple już w dniu premiery są przestarzałe i to od długich lat. Taki Threadripper to MP wciąga nosem.
 10. Dosdue z kazdym patchem/systemem robi coraz gorszy bubel, o ile HS jeszcze byl dopracowany, to Mojave a o Catalinie nie wspomne coraz gorzej, wrocilem do Elcapo,bo nic niezbednego nowsze systemy nie wnosza.
 11. Sprawdź, czy masz najnowszy firmware do tego modelu, mam model MID2009 i niedawno wgrywałem jakiś nowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.