Jump to content

JEDI_V

Members
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

JEDI_V last won the day on April 25 2020

JEDI_V had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  Nakło Śląskie

Recent Profile Visitors

954 profile views
 1. Używam GreenCell'a i nie ma problemów, ale podstawowa zasada przy zamiennikach, to najpierw podłączyć końcówkę do kompa a dopiero potem do sieci.
 2. Jeśli twojego nie ma na liście to masz szczęście https://expressit.pl/porady-komputerowe/lista-2017-laptopow-macbook-z-wadliwymi-awaryjnymi-ukladami-graficznymi-nvidia-oraz-amd-i-ati/#Dlaczego_karty_graficzne_w_MacBookach_sie_psuja
 3. Mam ostatnia G5 z wodnym chlodzeniem, dwwprocesorowa i 4 rdzeniowa. Swego czasu wykonalem AHT i pokazal, ze jeden z prockow sie przegrzewa, wiec postanowilem wymienic paste i po tym zabiegu cos sie pochrzanilo. Mam wiec do zbycia caly "prawie dzialajacy" sprzet z orginalna karta graficzna NV7800GT i poprawionym, niecieknacym chlodzeniem wodnym. Zasilacz rowniez jest po serwisie, wiec nie groza mu padajace kondensatory, buda cala, nie pogieta, naped sprawny itp.
 4. Fajne kotlety odgrzewacie 😀
 5. https://support.apple.com/pl-pl/HT201372
 6. Poszukaj sposobu ze zmianą systemowej daty.
 7. To akurat gościu z Katowic obeznany z tematem hackintosha, można go spotkać na myapple.
 8. Z tym mini to Cię poniosło jeszcze z GMA950, G5 late 2005 wciagała nosem tego miniaka https://www.primatelabs.com/blog/2007/06/mac-performance-june-2007/
 9. W momencie przejścia z PPC(G5) na Intela, te drugie nie były wcale wydajniejsze, problemem był ich apetyt na energię, o sprzęcie mobilnym nie wspomnę, bo taki nigdy się nie pojawił(PPC G5), chcąc nie chąc Apple było zmuszone przejść na Intela, szczególnie, że świeża technologia Core Duo pozamiatała rynek.
 10. Tu masz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie https://www.purepc.pl/fugaku-oparty-na-arm-najszybszym-superkomputerem-swiata Po za tym na konferencji padło stwierdzenie ze strony Apple, że za ok.2 lata przestaną wspierać/używać Intela, nie x86, a Intela własnie, czy gdzieś w cieniu nie czai się AMD?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.