Jump to content

JEDI_V

Members
 • Content Count

  631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by JEDI_V

 1. Fajne kotlety odgrzewacie 😀
 2. https://support.apple.com/pl-pl/HT201372
 3. Poszukaj sposobu ze zmianą systemowej daty.
 4. To akurat gościu z Katowic obeznany z tematem hackintosha, można go spotkać na myapple.
 5. Z tym mini to Cię poniosło jeszcze z GMA950, G5 late 2005 wciagała nosem tego miniaka https://www.primatelabs.com/blog/2007/06/mac-performance-june-2007/
 6. W momencie przejścia z PPC(G5) na Intela, te drugie nie były wcale wydajniejsze, problemem był ich apetyt na energię, o sprzęcie mobilnym nie wspomnę, bo taki nigdy się nie pojawił(PPC G5), chcąc nie chąc Apple było zmuszone przejść na Intela, szczególnie, że świeża technologia Core Duo pozamiatała rynek.
 7. Tu masz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie https://www.purepc.pl/fugaku-oparty-na-arm-najszybszym-superkomputerem-swiata Po za tym na konferencji padło stwierdzenie ze strony Apple, że za ok.2 lata przestaną wspierać/używać Intela, nie x86, a Intela własnie, czy gdzieś w cieniu nie czai się AMD?
 8. HDMI to Apple od zawsze ma w głębokim poważaniu, nigdy tego standardu na 100% nie wspierało, a sterowniki są pisane na kolanie, więc następny kabelek/przejściówka może nie pomóc.
 9. Poszukaj na www.everymac.com jaki ostatni system te starocie przyswoją 😉
 10. Przydałby się ze strony Apple środkowy palec w kierunku Intela, AMD ze swoimi APU wciąga nosem całą konkurencję, to jest wręcz przepaść między AMD a Intelem https://www.purepc.pl/radeon-graphics-vs-nvidia-geforce-mx250-test-ukladow-igpu
 11. Zmień datę, być może nie jest już podpisywany.
 12. Tzw. premiery Apple już w dniu premiery są przestarzałe i to od długich lat. Taki Threadripper to MP wciąga nosem.
 13. Dosdue z kazdym patchem/systemem robi coraz gorszy bubel, o ile HS jeszcze byl dopracowany, to Mojave a o Catalinie nie wspomne coraz gorzej, wrocilem do Elcapo,bo nic niezbednego nowsze systemy nie wnosza.
 14. Sprawdź, czy masz najnowszy firmware do tego modelu, mam model MID2009 i niedawno wgrywałem jakiś nowy.
 15. https://www.purepc.pl/technologia/tsmc_n5p_zaoferuje_o_87_wieksze_zageszczenie_tranzystorow Kto wie, czy w przyszlym roku Apple nie wypusci np.MBA na A14.
 16. Jak do tego MBP dostaniesz oryginalną baterię to prędzej mi kaktus wyrośnie.
 17. JEDI_V

  iMac g5

  Mam najmocniejszą wersje PM G5 2xdual core 2.5 z wodnym chłodzeniem.
 18. JEDI_V

  iMac g5

  Jeszcze 2 lata temu dość sprawnie służył mi iMacG4, jest wiele stron z programami zmodyfikowanymi dla PPC, internet,mail,muzyka w tle, spokojnie się nadaje.
 19. JEDI_V

  iMac g5

  Sprawdzales TenFourFor, nie wiem czy winy nie ponosi brak jezyka polskiego w systemie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.