Jump to content

DL

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 1. Słyszałem o tym programie. Posiada on opcję wyświetlania samych okien z Windowsa na biurku? Na tym mi najbardziej zależy.
 2. Ale zastanawiający jest fakt, że tu VT współpracuje, a tam nie. Aha - nie przerabiałem żadnego pliku w install.mpkg - normalnie uruchomiłem instalację i przeszło bez problemu, także nie mam zielonego pojęcia dlaczego 4.0 nie działa.
 3. Ale wersja 3.0 weszła bez problemu, a z tego co wiem - jeśli procesor nie wspiera VT, to i ta wersja nie wchodzi. Co więc zrobić z 4.0?
 4. Na samym początku instalacji otrzymuję taki komunikat: Da się coś z tym zrobić?
 5. Zrobiłem jak w opisie i teraz ogonki muszę dodawać trzymając przycisk Windows. Klawiaturę mam na USB. Edit: Ustawiłem jak na screenie. Dzięki temu działają mi skróty CTRL+C itp. (więc CTRL to przycisk Apple'a), Alt jest na swoim miejscu, a przycisk Win to CTRL. Aha - efekt końcowy Twojego tutoriala mam z ustawieniami domyślnymi.
 6. Podczepiam się do pytania. Aktualnie mam OS X na dysku 40GB, z czego już tylko 10 jest wolne. Rzecz jasna mam podczepiony dodatkowy dysk na multimedia zajmujące więcej pamięci, ale sami musicie przyznać, że przydałoby się uwolnić trochę miejsca na systemowym twardzielu. Tylko bardzo proszę o potwierdzenie działania - czy bezpieczne, czy mogę używać bez obaw, jakie są ewentualne skutki uboczne i czy jest coś, co sprawia, że nie powinienem tego użyć.
 7. Wnioskuję, że EFI String, bo: a) pozbywam się kexta (co napisał rzooff) po aktualizacji dalej będzie działać, bo jest to ładowane przez chameleon
 8. Niech to jeszcze jeden z moderatorów podsumuje: czego lepiej użyć - EFI String czy kexta?
 9. Ok, załatwiłem sprawę. Rozwiązanie tutaj: http://discussions.apple.com/thread.jsp ... &tstart=50
 10. Jak w tytule - nic więcej pisać chyba nie muszę. Pamiętam, że na Kalyway działało mi to świetnie. Da się coś zrobić?
 11. DL

  Pokaż swój pulpit...

  A tutaj - jaki program umożliwia uruchamianie programów z Win XP na Mac OS X?
 12. Mija pierwszy dzień korzystania z karty Attansic L2 - wszystko gra. Można śmiało polecać ten kext.
 13. Tak, tak, wiem w czym rzecz. Dam radę. Dzięki. Edit: Ok, dzięki Waszej pomocy udało mi się wszystko doprowadzić do ładu. Mac OS X 10.5.7 Retail działa bez najmniejszych problemów na moim PC. Poradziłem sobie z siecią, dźwiękiem, smbios, Time Machine. Mogę już normalnie korzystać z tego systemu. Kolejny raz serdeczne dzięki. Jak będę miał jakiś problem - wiem gdzie zapytać. Pozdrawiam.
 14. Tak, wiem - wszystko znalazłem w sieci. Wrzucilem sam kext, bez panelu preferencji. Chyba nie jest to wymagane?
 15. DL

  Pokaż swój pulpit...

  A te wszystkie dodatki w Menu Bar - statystyki CPU, wysłanie/odebrane kb - jakie to programy?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.