Jump to content

Zetor

Members
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

Zetor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Bo będą na ukrytej partycji EFI w Clover na dysku twardym.
 2. Spróbuj dodać do Clover kext GenericUSBXHCI i w config.plist wpis -gux_defer_usb2 -gux_no_idle Podaj jeszcze jakie masz kexty w Clover. Ja bym spróbował wywalić org.tgwbd.driver.NullCPUPowerManagement
 3. Zobacz te sterowniki po wczorajszej aktualizacji 10.10.3 (14D136) działają bez problemu. http://us.download.nvidia.com/Mac/Qu...6.01.02f02.pkg
 4. Miałem podobny problem z płytą Asrock Z87 Pro 4. Nie udało mi się odpalić tej karty. Cudowałem ze slotami , ustawieniami i nic, wszystkie inne karty, które podpiąłem działały bez problemu. Po zmianie płyty karta odpaliła bez problemu.
 5. Sterowniki zainstalowane wszystko działa. Dzięki http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/83647/en-us Sterowniki zainstalowały się bez zmiany identyfikacji. Karta obsługuje UEFI Bios.
 6. Panowie trafiła mi się karta Asus GT 740. Po zainstalowaniu w Ten Mac jest widziana jako NVIDIA Chip Model 2048 MB. Czy trzeba zainstalować sterowniki od do tej karty?
 7. A ta karta może być EVGA GeForce GTX 750 Superclocked 2GB?
 8. Witam znalazłem taką kartę grafiki jak w tytule i mam pytanie czy karta nie będzie problematyczna?
 9. Czy w biosie wyłączona jest zintegrowana grafika?
 10. Oczywiście. Chyba problem rozwiązany do Clover wpakowałem GenericUSBXHCI i w config.plist dodałem -gux_defer_usb2 -gux_no_idle. Po tym zabiegu komputer ładnie się wybudza. Dzięki za zainteresowanie tematem.
 11. Za czorta nie można wybudzić komputera. Klawiatura i mysz Apple, Bluetooth Apple i nie chce działać. Nie mam pojęcia co jeszcze można ustawić.
 12. Dzięki za załącznik, wszystko działa jednak nie można wybudzić klawiaturą i myszką Bluetooth. Komputer można obudzić tylko przyciskiem.
 13. Witam dzięki za odpowiedzi, ale normalnie ręce opadają teraz nie można wybudzić komputera, klawiaturą i myszką. Karta jak w stopce. Po dodaniu do configa DisableDrivers po uruchomieniu logo Aple i do połowy załadowało pasek postępu i koniec. CSM oraz FastBoot wyłączony. Moje EFI EFI.zip
 14. Same problemy po wybudzeniu czarny ekran i po jakiś 30 sek przechodzi w stan uśpienia samoczynnie.Po ponownym wybudzeniu jest już ok. Karta grafiki zintegrowana Intel hd 4600.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.