Jump to content

adiq

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Może warto dodać że można też sformatować pendrive'a z poziomu windowsa: 1.1g. Pobierz program do partycjonowania obsługujący HFS+ (np. MacDrive [trial wystarczy, można wpisać wymyślone dane]) i sformatuj nim większą partycję na pendrivie w tym systemie plików. 1.1h. Pobierz program TransMac http://www.programos...m,transmac.html (15-dniowy trial) // edit: może warto też dopisać informację że jeżeli ktoś "uzyska" instalke w formie pliku .dmg, należy go rozpakować np. 7zipem.. a następnie znów rozpakować plik 2.hfs.. wtedy otrzymamy katalog instalacyjny .app
 2. Dzięki Panowie, zabieram się wiec za przywracanie. Przy okazji, co możecie polecić do czyszczenia systemu (bezpiecznie i skutecznie)?
 3. Witam, jako że mój hamac strasznie zapełniał dysk (a na ssd nie ma go za dużo) poszeprałem i okazało się że nie czyści się systemowy tmp. Jako że lubie być nadgorliwy i lekkomyślny - wygooglowałem jakiś poradnik co czyści się w OSXem i ignorując informacje typu "Nie robić przy włączonych aplikacjach" wszystko wyczyściłem. Po usunięciu bodajże /Library/Caches system sie zbuggował, a po restarcie już nie wstaje (ładuje się tak jakby do ekranu logowania gdzie jest tylko czarne tło i myszka). Są jakieś możliwości naprawy tego problemu czy muszę brać się za reinstall?
 4. U mnie działa bez problemów na najnowszym Yosemite'cie: I tak, reszte dopisuje clover. Ale właśnie chodzi o to żeby te wartości były UNIKALNE. Clover ma tylko do każdego modelu zdefioniowane domyśle wartości.. dlatego często na takich ustawieniach dostaje się bana. Poza tym jak ci "nie działa"? Nie możesz aktywować w ustawieniach czy z czego wnioskujesz.. bo z tego co mi wiadomo ban i tak nie obejmuje iCloud (ew. błędy z interfejsami).
 5. To że AppStore działa to żadna rewelacja. Jeżeli masz taki komunikat, to prawdopodobnie ban ze względu na niewłaściwego smbiosa (możesz czekać aż minie lub dzwonić do Apple Care). Jeżeli to inny komunikat to dodaj więcej informacji. Nie chce mi się wierzyć żeby przy en0 takim czymś sypało.
 6. Ja wrzucam kexty na pulpit i uruchamiam KextBeasta, on robi resztę Config dużo się nie zmienił. Oczywiście kext-dev-mode musisz musisz mieć i powinno działać.
 7. Ktoś coś wie na temat jakiś kompatybilnych rozwiązań aktywacji continuity pod pcetami? Edit: Tak jak przypuszczałem. Handoff (dzwonienie/odbieranie) działa po sieci więc wystarczy go aktywować w FaceTime'ie. Na continuity mi nie zależy aż tak bardzo aby kupować adaptery po 150$
 8. Wczoraj robiłem update'a i wygrywałem na nowo dokładnie te kexty które udostępniłem. Wszystko działa, tylko nazwy wyjść/wejść audio są po rusku Dodaje screena na potwierdzenie: Jeżeli Wam nie działa to mogę tylko polecić eksperymentowanie z dostępnymi kextami w sieci. Btw. jeżeli ma to znaczenie to w cloverze mam Audio Inject na 1. Kexty wgrywam przez KextBeast.
 9. Sie dobrze postawi to wszystko działa
 10. Że tak powiem musi działać. Kexty wyciągnięte z systemu w którym działają. Ew. spróbuj innych wersji, google: "osx 10.10 alc892"
 11. Jeżeli oparte na debianie do zdecydowanie CrunchBang. Jeżeli oparte na Archu to warto sprawdzić Antegros (lub samego archa). Z powłok graficznych mi odpowiada najbardziej xfce4 lub openbox
 12. Jak przeczytałeś, to wiesz że jeżeli wszystko ustawiłeś poprawnie to musisz: poczekać aż ban sam minie lub (tak jak ja) zadzwonić do AppleCare (5 minut i odblokowane). Poza tym, to nic dziwnego że iM nie działa na hacku, a działa na iPhonie. Btw. czemu ustawiasz mac nieużywanej karty? I czemu nie masz ustawionej działającej sieciówki jako en0? Możesz mieć problemy nie tylko z dostępem do iM ale i do AppStore itd.
 13. adiq

  MSI G43

  Jak grasz tylko w tytuły które mają swoje porty do OSX'a (np. CSGO) to jest OK. Ale jeżeli jesteś zapalonym graczem, grasz w najnowsze produkcje i liczysz każdego FPSa to jedynym rozwiązaniem jest dualboot OSX-Win.
 14. adiq

  MSI G43

  CSGO - osiągi mniejsze niżeli pod windą. Można grać, ale nie oczekiwałbym cudów.
 15. adiq

  Wasze Hackint0she

  Ło matko! To mój skromny: klik Specka w podpisie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.