Jump to content

knara

Donator
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

knara last won the day on March 12 2021

knara had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  Werl Germany
 • Interests
  sport,komputery

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

knara's Achievements

 1. Zobaczcie to https://github.com/sickcodes/osx-serial-generator
 2. witam, przymierzam się do zakupu Radka RX 560, powiedzcie jakiego producenta wybrać żeby nie było żadnych klocków. Gdzieś czytałem że niektóre wersje (np. Sapphire pulse, XFX) trzeba flashować, a znów gdzie indziej piszą że działają odrazu po wyjęciu z pudełka.
 3. Czy mógłby ktoś wrzucić vanilla AppleIntelFramebufferAzul.kext dla Catalina
 4. witam, po aktualizacji HighSierra do Catalina system nie widzi partycji NTFS (pod Sierra uzywalem Tuxera NTFS jednak teraz nie dziala). Czego uzywacie zeby czytac i zapisywac dane na partycjach NTFS
 5. Clover z dysku nie był do ruszenia, pomogło dopiero: - usunięcie wszystkich partycji - utworzenie nowych partycji - odzyskanie systemu z backup-u - wrzucenie Clovera do EFI jak na razie wszystko śmiga. Dziękuję za wszystkie sugestie.
 6. To komp od mojej córki płyta Intela DH77EB a nie MSI. Właśnie do tego przysiadłem robię pierw backup a potem zobaczę co z tego wszystkiego wyniknie.
 7. Aktualizacja Windows była robiona, ale pliki i katalogi na Partycji EFI na 100% się zgadzają, nawet instalowałem Clovera na nowo i nic. Podejrzewam że to może coś z partycjowaniem dysku tylko jak to sprawdzić?
 8. Tak, mam dwa dyski pierwszy SSD z Sierra i Cloverem i drugi HDD z Windowsem. Jak przestawie botowanie na HDD Windows startuje bez problemu jeśli wybiorę SSD nawet menu Clovera się nie wyświetla. Może to coś z partycja rozruchowa dysku gdzie siedzi Clover. Czy da się to jakoś sprawdzić, ewentualnie naprawić?
 9. Tak jest wszystko ok. Jak uruchomię Sierre za pomocą clovera z USB i zamontuje partycje EFI z dysku startowego SSD widzę że wszystkie pliki i katalogi clovera się tam znajdują.
 10. Po włączeniu kompa Dysk SSD z Cloverem w EFI nie startuje jest tylko czarny ekran. Jak wyżej pisałem Clover z USB startuje i uruchamia system.
 11. Po aktualizacji z 10.13.5 na 10.13.6 Clover w EFI rozruch UEFI przestał nagle bootować. Ponowna instalacja Clovera nic nie przynosi. System startuje tylko z Cloverem na USB. Co może być przyczyną?
 12. knara

  Kernel Panic

  Czyli zostawiam SMUUID, SerialNumber oraz ProductName resztę wykasować?
 13. knara

  Kernel Panic

  Które zbędne rzeczy masz na myśli?
 14. knara

  Kernel Panic

  kexty i clover aktualne
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.