Jump to content

pablo1975

Members
 • Posts

  336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

pablo1975 last won the day on December 22 2020

pablo1975 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pablo1975's Achievements

 1. app cleaner remover... usun pozostalosci po grze.
 2. A wina nie leży po stronie procesora? Big Sur working on Gigabyte X299 Gaming 7 with Open Core. Everything is working and custom USB Map. Only thing that will need to be changed is the TSCAdjustReset to work with the number of cores in your processor.
 3. Carbon Copy Cloner, albo SuperDuper... robisz pełną kopię dysku. wkładasz go do dowolnej kieszeni np. USB i przy bootowaniu trzymasz klawisz ALT
 4. Dokładnie - Open Core ma tak fenomenalną dokumentację, że mi bez problemów udało się odpalić HS na 11letnim sprzęcie, w którym działa zaskakująco wszystko - w dodatku znakomicie. Jest trochę czytania, ale jak robisz Hacka dla Siebie to nie pożałujesz.
 5. Ja bym stawiał na walnięty RAM. Ile masz tam kostek? Odpal Memtest z bootowalnego USB i zozbacz czy nie wywali błedów. Apple HT często pokazuje, że wszystko jest git. https://www.memtest86.com/
 6. https://support.apple.com/pl-pl/HT201372 Pendrive ma mieć GPT - schemat tablicy partycji
 7. Czyli uwaga "nie pomagasz to nie zabieraj głosu" jest raczej nie na miejscu jak rozumiem. Weź sobie czasem do serca, że po drugiej stronie mogą siedzieć ludzie, którzy na Mac OS zjedli zęby od Tigera włącznie... i powstrzymaj się na przyszłość. Również za Twoje uwagi co do wygaśnięcia ważności instalatora też dziękujemy. Podejrzewam, że tutaj pewnie każdy wie jak sobie z tym poradzić kilkoma stuknięciami klawiatury. Bez konieczności - ściągania 5GB z sieci.
 8. Może napisz chociaż co to za kontroler TB.
 9. To ciekawe bo u mnie wiatraki stoją przez cały czas. Włączają się tylko okazjonalnie - czasem na sek. Czasem na kilka minut... przy czym i tak ich prawie nie słychać.
 10. Gigabyte jest pół pasywane - wiec raczej głośne nie jest.
 11. Aż takiego "szału" wym temacie się nie spodziewałem... cóż.
 12. Nie potrafię znaleźć przyczyny tych kwiatków z SMB na Macu. Tu pewnie są eksperci od sieci - proszę zerknijcie na ten filmik.
 13. Ja mam Gigabyte'a i działa od samego początku bez jednego zająknięcia
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.