Jump to content

BrT

Donator
 • Posts

  383
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

BrT last won the day on September 22 2020

BrT had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Gorlice
 • Interests
  Elektronika, Automatyka, Mikrokontrolery AVR

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może MacsFanControl? Można ustawić który czujnik ma brać pod uwagę i na tej podstawie sterować wentylatorami.
 2. Jak pobierasz betę to fakt pojawia się w uaktualnieniach, ale jak klikniesz to ściągnie obraz instalacji systemu i robisz pendrive jak zawsze.
 3. Sprawdzę. Patch niby dla 10.14... config.plist
 4. Mam nadzieję, że dobre. ioreg.ioreg
 5. Witam! Nie umiem ogarnąć tego USB3. Mam wgrany USBInjectAll.kext i patche na ilość portów, ale USB 3 zwyczajnie nie działa. Próbowałem już, patcha dsdt, LegacyUSB3.kext i nic... IntelFBpatcher nie pokazuje portów jako aktywne gdy coś wpinam. Config do Clovera z UnibootX.
 6. Nightshift jest chyba zbugowany. Co zrobiłeś, że sleep działa?
 7. @razor1995 Dzięki działa. Niestety zaczynają się problemy z wybudzaniem.
 8. Dzięki za info. Właśnie sprawdzałem i mam jedną wersję do tyłu Lilu i AppleALC więc możliwe, że jest ok ale chwilowo nie mam już czasu na zabawę. EDIT: Jednak u mnie dźwięk nie bangla EDIT2: Dźwięk działa ale musiałem odpalić z flagą: -lilubetaall. A podobno nie trzeba...
 9. Aktualizacja do 10.15 poszła na Z97 bez najmniejszego problemu. Nie działa dźwięk, nie ma chyba jeszcze AppleALC/Lilu. Reszta wydaje się działać.
 10. Catalina się ściąga. Na iPhone XS mam iOS 13 i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony. Bałem się, że pierwsza beta będzie tragiczna ale działa (chyba) wszystko. Nie działa klawiatura swipe jak ustawiona jest polska klawiatura. Ciemny motyw spoko ale gdzieniegdzie niedopracowany jeszcze. Pliki można pobierać przez safari i zapisywać na telefonie. Ciekawie wyglada apka do automatyzacji i skrótów. WatchOS 6 bez większych bajerów. Dodali sklep apek, audiobooki i zmienili trochę aplikacje do odtwarzania muzyki.
 11. Pójdzie. Tylko dlaczego chcesz naciskać klawisz „C”? Raczej klawisz Option (⌥).
 12. U mnie na Z97 też dźwięk padł po sleepie. Nie działa też odblokowywanie Apple Watch'em.
 13. Ja próbowałem. Da się to ogarnąć rEFInd’em. Tylko ja mam dwa dyski w MacBooku i był mały problem z uruchamianiem refinda i stwierdziłem, że po co mi ten linkus. Uprzedzam odrazu, że Windows musi być na 4 partycji aby działał z BootCamp. Jak namieszasz Linuxem to jak usuniesz refinda to windowsa już pewnie też nie odpalisz bo go nie będzie widać przy bootowaniu z altem.
 14. Ja instalowałem ma moim MacBooku Pro Windows 7 w UEFI i system się wywala sam z siebie. Sterowniki i owszem działają ale co z tego. Ponadto jak instalujesz w Legacy to odpala tylko dGPU integry nie widać wcale w systemie a w UEFI są widoczne obie. Podejrzewam, że może być to wina przełączania kart.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.