Jump to content

laborman

R.E.D.
 • Content Count

  887
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie mogę zrobić dumpa. Czy to czysty Clover czy Unibotix po wciśnięciu F2 krzaczki i zwis systemu. Mam tylko plik wygenerowany everestem.
 2. Nie ponieważ przy próbie zapisu wyskakuje jakaś masa krzaczków na ekranie i nic się nie dzieje. To jest taka moja twórczość ale słaba jak nie wiem co.
 3. Asus P6T Deluxe Intel Core i7 920 Audio ADI2000B Nie będę opisywał wszystkich innych bebechów bo wszystko działa oprócz tego nieszczęsnego ADI. Możliwe layouty to 5 i 7, oba nie działają. Czysta instalacja sierra 10.12.3. Może gdyby ktoś bardziej gramotny ode mnie rzucił okiem na moje DSDT i config.plist byłbym wdzięczny. DSDT.aml.zip config.plist.zip
 4. Mi jak zwykle po update ubiło dźwięk, ale na moim dziadziusiu umiem sobie radzić
 5. Dla mojej karty na Asus p5q z ALC1200 jest to 12.
 6. Mi osobiście dock nie przeszkadza, jest taki podobny do tego z OSX Tiger, chciałbym tylko z niego móc usunąć tło. Ja używam go normalnie a jego błędy aż tak mi nie przeszkadzają. Wnerwia mnie co innego ale to nie jest związane z systemem a ze sprzętem. Ale o tym napisałem w innym wątku.
 7. Niestety nie działa. Nie ma tam skrótowych nazw typu en. czy pl. jest English itp. Wstawiłem Polish ale lipa.
 8. Odkryłem małą ciekawostkę, wystarczy zmienić język systemu na angielski i aplikacja się nie wywala. Net działa czego dowodem jest ten wpis, posiadam TL-WN725N na USB i cały czas borykałem się z kraszem aplikacji. Tylko kijowo tak po angielsku. Może jakiś fachman by coś poradził?
 9. laborman

  TL-WN721N

  Tak dla ciekawskich sterowniki Edimaxa działają również na Tplink TL-WN725N. Jest tylko małe ale ... permanentny "krasz" Wireless Network Utility. Poradzić może na to komenda w terminalu by narzędzie odpalało się z poziomu roota. Wygląda to miej więcej tak : sudo /Applications/Wireless\ Network\ Utility.app/Contents/MacOS/Wireless\ Network\ Utility Po tym net działa czego dowodem jest mój wpis na forum Nie jestem obeznany z konsolą ale mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak dodać taki wpis na stałe.
 10. Uff uspokoiliście mnie, bo już zaczynałem wertować co mam nie tak w DSDT.
 11. Nie przegadam Cię. Po co radzić i pomagać komuś kogo nie stać lub nie ma zamiaru kupować nowego sprzętu. Jak widzę teraz na forum liczą się tylko "funkiel nówki" konfiguracje i jeszcze trochę to i ja nie będę miał kogo poprosić o pomoc. W końcu z punktu widzenia forum mam już leciwego kompa. Ale to tak na marginesie. Wracając do meritum. Tak jak napisał admin nic na tym nie ugrasz. Najlepiej ... sam wiesz co zrobić, pozostaje jednak zawsze małe ale. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.