Jump to content

hipek

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. System/Libraries/CoreServices Wielkie dzięki Tylko nie wiem czy tu wrzucisz, bo zajmuje ok. 10 MB.
 2. Jakby ktoś wrzucił byłbym wdzięczny, chodzi mi o folder Contents
 3. A nie wiecie może jeszcze jak naprawić fukcję "uśpij"? Gdy klikam w uśpij to monitor się wyłącza i w sumie tyle - reszta działa, więc jak kliknę np. myszką za kilka minut to monitor znowu działa, a chciałbym żeby prawdziwie go usypiało
 4. Ok, zrobiłem już wszystko co chciałem poza jednym - chodzi o artefakty na Intel HD 3000. Mam 4GB RAMu i na 10.8.5 po wgraniu odpowiedniego kexta zwiększającego VRAM z 384MB do 512MB te artefakty praktycznie zniknęły, ale niestety na 10.9.2 ten kext nie działa. Zna ktoś może sposób na zwiększenie pamięci VRAM w 10.9.2?
 5. Okej, po wielu próbach zrobiłem format i w końcu LAN działa - dzięki wszystkim za pomoc, ale jeszcze jedna sprawa. Otóż założyłem Apple ID i gdy wchodzę w App Store i Updates wyświetlają mi się 2 aktualizacje - Software Update (z 10.8.2 do 10.8.5) i OS X Mavericks - niestety Mavericksa nie mogę pobrać, ponieważ pisze mi, że nie korzystałem jeszcze z App Store na tym koncie i gdy klikam "Review" to jest regulamin i prosi o podanie danych karty kredytowej - da się pobrać Mavericksa (niekoniecznie przez App Store) lub korzystać ogólnie z App Store i pobierać darmowe appki bez karty kredytowej?
 6. Wrzucony był i tu i tu. Ale choćbym usunął kext z Clovera i z Systemu to ten błąd nadal się pokazuje
 7. Dobra, WiFi odpuszczam, ale LAN musi działać - nie mam pojęcia czemu tak nie jest. ALXEthernet.kext instalowałem, AtherosLC1.kext (czy coś takiego) i wieeele innych też - cały czas LAN nie działa. Dodaję zdjęcie z trybu "without cache" podczas uruchamiania (są wpisy z błędami dotyczącymi LANu):
 8. Zainstalowałem już Maca - wszystko pięknie działa poza WiFi Nie wiecie gdzie znajdę kext WiFi do tego lenovo?
 9. Nie wiecie czemu mam napis "still waiting for root device" po zainstalowaniu systemu? Potrzebuję jakiś kextów, tak? Skąd je ściągnąć?
 10. Polecacie jakąś stronę z której ściągnę czyste obrazy czy pobierać z torrentów?
 11. Wolę opcję 2. Polecacie jakąś stronę z której ściągnę czyste obrazy czy pobierać z torrentów?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.