Jump to content

danielosx86

Members
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

danielosx86 last won the day on May 11

danielosx86 had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna (Male)
 • Location:
  Poznań

Recent Profile Visitors

962 profile views
 1. Mapa USB porządnie zrobiona? Jeśli nie, od tego bym zaczął.
 2. support HDR w monitorach LG dalej niepoprawiony, brawo brawo.
 3. MacBook Air. Temat poruszany setki razy - kupowanie laptopa pod macOS mija się z celem, bo to nigdy nie będzie plug'n'play i w 99% przypadków będziesz kombinował jak połączyć się z wifi.
 4. Jeśli GTX ma działać to 10.13.6, jeśli będziesz używać integry Intela to Catalina 10.15.
 5. Nadal wątpie, by Apple przeszło w Macach na ARM. Prędzej odpuszczą Intela na rzecz AMD, niż mieliby utrzymywać iOS, iPadOS i macOS w wersji ARM oraz macOS w wersji x86_64.
 6. Jeśli masz sprawny napęd, to z tym będzie najmniej problemów. Po instalacji możesz zrobić update do wyższych wersji, nawet do 10.11.
 7. Poszukaj obrazu DVD z instalką Snow Leopard 10.6.3 Retail. Możesz ją wypalić na płycie DL-DVD.
 8. AppleALC ani VoodooHDA nie ma tu nic do rzeczy, bo to urządzenie USB. Sprawdź na Windows albo w ogóle innym kompie czy wtedy mikrofon działa, żeby wykluczyć awarię samej kamerki. Zobacz też w urządzeniach Audio i Midi czy może tam nie jest wejście wyciszone, albo pokombinuj z różnym próbkowaniem.
 9. Krótka odpowiedź - nie. Kiedyś próbowano zrobić bezproblemową płytę na Z77 z komponentów używanych przez Apple, w której zmodyfikowany bios miał załatwić sprawę, ale i tak go trzeba było aktualizować co wydanie macOS. Hackintosh nie jest rozwiązaniem dla osób, które chcą postawić system raz i zapomnieć o sprawie, chyba, że ktoś nie zamierza w ogóle aktualizować systemu.
 10. Uruchomić się da, ale hackintosh na AMD to niestety nadal proteza - do benchmarków spoko, ale np. natywnego PM'u na takim setupie nie uświadczysz. Mogą pojawić się też problemy z niektórymi programami pro, które korzystają z instrukcji Intela.
 11. Musisz mieć kompatybilny bluetooth - jeśli dongle usb to sprawdzony jest chipset CSR8510 A10 - działa na nim wybudzanie z klawiatury i myszy. Jeśli chcesz mieć obsługę klawiatury BT w UEFI czy też menu Clovera/OpenCore, potrzebujesz oryginalnego modułu BT od Apple, ewentualnie dongle usb działajacy w trybie HID proxy (ale szansa, że na taki trafisz jest nikła).
 12. To Cię powinno zainteresować jako posiadacza RX5500XT: https://www.tonymacx86.com/threads/amd-radeon-performance-enhanced-ssdt.296555/
 13. @spec300 serio przez ponad tydzień nie wpadłeś na to, żeby wpisać boot args po czym wybrać dysk, z którego ma być uruchomiony system? Jeśli na tym etapie jest problem, to nie wróżę sukcesów, tym bardziej, że zakładasz kilka tematów na forum w różnych działach i w żadnym nie chcesz udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania, gdy ktoś próbuje Ci pomóc.
 14. Próbuj darkwake=0, wrzuć też swój config.
 15. HDD czy SSD? Miałem ten model dawno temu i oryginalne dyski talerzowe były piekielnie wolne, im nowszy system tym bardziej mielił dyskiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.