Jump to content

danielosx86

Members
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

danielosx86 last won the day on April 27

danielosx86 had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

289 profile views
 1. Bez kombinowania da radę max 10.13.6 High Sierra, pod warunkiem, że dorzucisz kompatybilną grafikę. Zintegrowana HD2000 nie jest w pełni obsługiwana. Jeśli znajdziesz grafikę kompatybilną z 10.14 Mojave, to z odrobiną chęci ten system też zainstalujesz.
 2. Według nowych plotek jest szansa na RTX w nadchodzących Makach Pro, ale to tylko plotki https://www.idownloadblog.com/2019/05/13/mac-pro-slide-leak/
 3. Czego nie rozumiesz z tego komunikatu? Na początek sprawdź jakie platformy są wspierane w Mojave (podpowiadam: pierwsza generacja Core iX oficjalnie nie jest). Druga sprawa - Twój problem nijak ma się do tematu, w którym piszesz.
 4. Instalację i start systemu jak na prawdziwym maku - po prostu wkładasz pendrive z instalką macOS i leci. Niestety, wraz z każdą aktualizacją bootloadera trzeba przygotowywać od nowa zmodowany wsad biosu.
 5. OpenCore z założenia ma być prostszy i odciąć się od supportu najstarszych komputerów sprzed Sandy Bridge.
 6. Mocno przesadzasz, HD3000 jest całkiem używalna w macOS, jeśli jest poprawnie uruchomiona. Artefakty czasem się zdarzają, ale im nowszy system, tym jest ich mniej (albo to zasługa nowszych wersji Whatevergreen). Autor tematu ma w tym lapku kompatybilną kartę WiFi, co jest rzadkością. Uniwersalny config pod tę generację: https://github.com/RehabMan/OS-X-Clover-Laptop-Config/blob/master/config_HD3000_1366x768.plist
 7. @reyder najbezpieczniejszy dla dysków systemowych, nie piszę o archiwum danych, a "partycji wymiany" do przerzucania plików z jednego systemu na drugi. Skoro autor tematu przenosi pliki między systemami, to prawdopodobnie nie ma na myśli magazynu.
 8. Najbezpieczniejszy sposób - partycja wymiany między systemami na exFAT - natywnie wspierany przez oba.
 9. Aorus to Gigabyte, a nie ASUS, także TB3 to Titan Ridge.
 10. Całkiem możliwe, że już niedługo Clover nie będzie jedynym słysznym bootloaderem - nadchodzi OpenCore od vit9696. Temat na Insanely: https://www.insanelymac.com/forum/topic/338527-opencore-development/ GitHub: https://github.com/acidanthera/OpenCorePkg
 11. Przecież na drzewku z lewej strony jest ten patch, wystarczy trochę przescrollować. Jeśli nie ma to:
 12. Monitor połączony przez jakąś przelotkę czy bezpośrednio DVI - DVI/HDMI do monitora?
 13. Twój config jest ok, tylko skorzystaj z podanej przeze mnie sekcji oraz inject Intel na false, inject ATI false. Jeśli to nie bios, to jeszcze koparkowa edycja karty może być problemem ze względu na niereferencyjny układ wyjść.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.