Jump to content

danielosx86

Members
 • Content Count

  468
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

danielosx86 last won the day on April 27

danielosx86 had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Sprawdź w configu jakie tabele dropujesz. Zostaw tylko DMAR, jeśli są też jakieś inne to je usuń.
 2. Nazwa wskazuje na kontrolę jasności ekranu
 3. Oddaj do serwisu, nie powinni robić problemów. Z polskim serwisem Apple mam wyłącznie dobre skojarzenia. Możesz też zadzwonić na infolinię Apple i opowiedzieć o problemach, założą Ci ticket u siebie i wtedy nawet jak dostaniesz odmowe z serwisu, to wracasz do Apple i oni przejmują Twoją sprawę.
 4. Nikt nie twierdzi, że system nie będzie działał, bo działa na zintegrowanej HD620.
 5. W ogromnej większości laptopów dedykowane karty graficzne nie działają ze względu na pecetowy system przełączania grafik, tzw. Optimus. Wyjątkiem są laptopy, w których da się w biosie wyłączyć integre (rzadkość).
 6. A wiesz, że na innej wersji macOS też nie odpalisz GeForce? Jeśli WiFi jest Intela, to również możesz zapomnieć o uruchomieniu.
 7. Bez kombinowania da radę max 10.13.6 High Sierra, pod warunkiem, że dorzucisz kompatybilną grafikę. Zintegrowana HD2000 nie jest w pełni obsługiwana. Jeśli znajdziesz grafikę kompatybilną z 10.14 Mojave, to z odrobiną chęci ten system też zainstalujesz.
 8. Według nowych plotek jest szansa na RTX w nadchodzących Makach Pro, ale to tylko plotki https://www.idownloadblog.com/2019/05/13/mac-pro-slide-leak/
 9. Czego nie rozumiesz z tego komunikatu? Na początek sprawdź jakie platformy są wspierane w Mojave (podpowiadam: pierwsza generacja Core iX oficjalnie nie jest). Druga sprawa - Twój problem nijak ma się do tematu, w którym piszesz.
 10. Instalację i start systemu jak na prawdziwym maku - po prostu wkładasz pendrive z instalką macOS i leci. Niestety, wraz z każdą aktualizacją bootloadera trzeba przygotowywać od nowa zmodowany wsad biosu.
 11. OpenCore z założenia ma być prostszy i odciąć się od supportu najstarszych komputerów sprzed Sandy Bridge.
 12. Mocno przesadzasz, HD3000 jest całkiem używalna w macOS, jeśli jest poprawnie uruchomiona. Artefakty czasem się zdarzają, ale im nowszy system, tym jest ich mniej (albo to zasługa nowszych wersji Whatevergreen). Autor tematu ma w tym lapku kompatybilną kartę WiFi, co jest rzadkością. Uniwersalny config pod tę generację: https://github.com/RehabMan/OS-X-Clover-Laptop-Config/blob/master/config_HD3000_1366x768.plist
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.