Jump to content

Ratio

Members
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ratio last won the day on October 3 2016

Ratio had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Intel I7 4790K , Asus Z97 Pro Gamer, GT 640, Clover

Recent Profile Visitors

1628 profile views

Ratio's Achievements

 1. Bardzo się mylisz. Jest wiele osób którym poprawne pisanie sprawia dużo problemu. Dla mnie jest obojętne czy ktoś napisze ó czy u, ważne jest jeśli ma wiedzę na dany temat. Z doświadczenia i obserwacji wiem że osoby szczególnie uzdolnione i posiadający duże umiejętności techniczne np programiści, muzycy piszą z reguły z błędami. Jeśli ktoś podzieli się wiedzą na tym czy innym forum pisząc który przez u to każdy skorzysta nie patrząc na pisownię.
 2. Dziękuje ale już sobie poradziłem,
 3. Już nie opłaca się robić hamaca. Mac mini m1 raz na olx widziałem za 4200 zł 16gb 1TB
 4. Cześć. Jak w temacie. Sprzęt jak w stopce chodzi o igpu Hd 4600. Po próbie wybudzenia komputer się restartuje. Monitor 2K podłączony HDMI Moje EFI w załączniku. Z góry dziękuje EFI.zip
 5. Dziękuje za odpowiedź. Czyli na Data są wszystkie ustawienia user zainstalowane programy i preferencje ? A na system to czysty system ? Jeśli będę chciał skorzystać w przyszłości z Time Mahine to mogę wybrać co ma być odzyskane ustawienia czy czysty system dobrze rozumiem ?
 6. Mam pytanie po zainstalowaniu systemu utworzyła się partycja System - Data. Co to za partycja może mi ktoś wytłumaczyć ?
 7. Dzięki przetestowałem na z 97 pro gamer z grafiką wbudowaną na intelu. Ale nie chcę się wybudzić monitor Jak klikam myszką kilka razy to sie restartuje przy próbie włączenia monitora.
 8. Potrzebuje zeby ktoś zainstlowałał mały program na swoim komputerze z systemem mojave a nastepnie wysłał mi zainstalowana apkę. Chodzi oto że na monherej nie mogę zainstalować starszej aplikacji chyba że ktoś zna obejście?
 9. Grafika zintegrowana HD 4600 1536 MB. Monitor podpięty jest pod HDMI. Jak odpalona jest grafika to nie wiem ? dodałem moje EFI do załącznika. Jak możesz to zerknij. EFI.rar
 10. Mam monitor 2K jak włączę i wyłączę to się komputer restartuje ? Trudno może ktoś kiedyś zaradzi.
 11. Panowie ja mam czarny ekran po wybudzeniu używam tylko karty zintegrowanej hd 4600 identyfikacja iMac 17,1. Dopisywałem flagę igfxonln=1 Nic to nie dało, dodam że Open Core nie dawno aktualizowałem. Pomoże ktoś ? W załączniku moje EFI tylko nr smbios skasowałem. EFI.rar
 12. Nie mogę naprawić problemu. Komputer zasypia ale po wybudzeniu nie uruchamia się monitor i muszę robić restart systemu. Próbowałem dodać do boot-argumens igfxonln=1 Ale to nic nie dało. Pomoże ktoś ?
 13. nie uruchamiał się ale po aktualizacji do Monterej wszystko działa jak należy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.