Jump to content

Ratio

Members
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ratio last won the day on October 3 2016

Ratio had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Intel I7 4790K , Asus Z97 Pro Gamer, GT 640, Clover

Recent Profile Visitors

923 profile views
 1. Ja mam cataline i jadę na gt 640 używam clovera
 2. A i właściwie to nie wiem po co ten NVRAM ? Ale zauważyłem że jeśli użyje open core z arg -v to jak potem bootuje z clovera to i tak startuje z arg -v mimo że w clover ustawiony jest bez wyświetlania kodu. Musze zrobić reset F11 NVRM i jest ok.
 3. Czyli NVRAM powoduje że nie można zainstalować Big Sur ? Na OP nie chce przechodzić bo nie rozumiem tego próbowałem, wystarczy że pominie kextna nowszy i już system nie wstaje, skasuje nie potrzebny kext i system kaput. Próbowałem ale clover jest dla mnie laika idealny.
 4. Cześć, Walcze już kilka dni. Catalina działa bez problemu, a przy instalacji Big Shur po jakimś czasie się restartuje. Cały komputer jak w stopce. Najnowszy Clover i kexty tutaj całe efi https://drive.google.com/drive/folders/1c8APGN0LZTxFsio6JBz2FV_0wzAiirfT?usp=sharing Pomoże ktoś ?
 5. Próbuje tego OC . Jak wykasuje nie potrzebny kext to system nie startuje, jak wrzucę nowszą wersję to terz nie startuje a miało być łatwiej ? Nie kumam o co chodzi. Męcze to juz drugi wieczór.
 6. Mam pytanie czy na mojej karcie Gt 640 mogę uruchomić Big Sur ? Czy lepiej zmienić ją na Radeon RX 580 Dodam że Catalina i Final Cut działa bardzo dobrze na gt 640. Komputer taki jak w stopce.
 7. Zauważyłem że nie chce się wybudzić jak ruszam myszką lub klawiaturą ?
 8. ok dzięki może kiedyś jak logic będzie wymagał Big siur a to już chyba nie długo. Napisz priv chce sie odwdzieczyć
 9. Bardzo Ci dziękuje działa grafika Zapodaj nr konta na priv Jestem ciekawy czy Big Siur będę mógł zainstalować ?
 10. Dzięki za odpowiedź. Słuchaj dla Ciebie to minutka a ja jestem muzykiem. Nieśmiało zapytam ogarniesz to. Nawet jak się nie uda to postawie.
 11. Tak właśnie nie ma akceleracji. Ale przy 10.15.3 było ok logic pro x u mojego syna działał. Postawię dobre piwko za pomoc, a jeszcze jak by się dało big siura zainstalować Efi z załączniku jak możesz to zerknij. EFI.rar
 12. Cześć, Mam problem zainstalowałem Cataline 10.15.3 na Asus z 370 Pii procesor i5 8400 Igpu UHD 630 i wszystko działa idealnie tzn. głowica w programie muzycznym Logic się przesuwa i nie znika. Sam system uruchamia się bardzo szybko. A po aktualizacji do 10.15.7 wolno się uruchamia i grafika tak jak by się laguje, znika głowica w programie logic albo w ogóle się nie przesuwa ? Pomoże ktoś ?
 13. Cześć, Mam problem zainstalowałem Cataline 10.15.3 na Asus z 370 Pii procesor i5 8400 Igpu UHD 630 i wszystko działa idealnie tzn. głowica w programie muzycznym Logic się przesuwa i nie znika. Sam system uruchamia się bardzo szybko. A po aktualizacji do 10.15.7 wolno się uruchamia i grafika tak jak by się laguje, znika głowica w programie logic albo w ogóle się nie przesuwa ? Pomoże ktoś ?
 14. Podczas instalacji w tym miejscu sie restartuje. Jak na zdjeciu z załącznika
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.