Jump to content

Ratio

Members
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ratio last won the day on October 3 2016

Ratio had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Intel I7 4790K , Asus Z97 Pro Gamer, GT 640, Clover

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Zauważyłem że nie chce się wybudzić jak ruszam myszką lub klawiaturą ?
 2. ok dzięki może kiedyś jak logic będzie wymagał Big siur a to już chyba nie długo. Napisz priv chce sie odwdzieczyć
 3. Bardzo Ci dziękuje działa grafika Zapodaj nr konta na priv Jestem ciekawy czy Big Siur będę mógł zainstalować ?
 4. Dzięki za odpowiedź. Słuchaj dla Ciebie to minutka a ja jestem muzykiem. Nieśmiało zapytam ogarniesz to. Nawet jak się nie uda to postawie.
 5. Tak właśnie nie ma akceleracji. Ale przy 10.15.3 było ok logic pro x u mojego syna działał. Postawię dobre piwko za pomoc, a jeszcze jak by się dało big siura zainstalować Efi z załączniku jak możesz to zerknij. EFI.rar
 6. Cześć, Mam problem zainstalowałem Cataline 10.15.3 na Asus z 370 Pii procesor i5 8400 Igpu UHD 630 i wszystko działa idealnie tzn. głowica w programie muzycznym Logic się przesuwa i nie znika. Sam system uruchamia się bardzo szybko. A po aktualizacji do 10.15.7 wolno się uruchamia i grafika tak jak by się laguje, znika głowica w programie logic albo w ogóle się nie przesuwa ? Pomoże ktoś ?
 7. Cześć, Mam problem zainstalowałem Cataline 10.15.3 na Asus z 370 Pii procesor i5 8400 Igpu UHD 630 i wszystko działa idealnie tzn. głowica w programie muzycznym Logic się przesuwa i nie znika. Sam system uruchamia się bardzo szybko. A po aktualizacji do 10.15.7 wolno się uruchamia i grafika tak jak by się laguje, znika głowica w programie logic albo w ogóle się nie przesuwa ? Pomoże ktoś ?
 8. Podczas instalacji w tym miejscu sie restartuje. Jak na zdjeciu z załącznika
 9. Szukałem clovera ale jest z listopada zeszłego roku. Po pobraniu Big Shur po ponownym uruchomieniu nie wyświetla partycji instalatora. Czy mogę przepisać stare numery seryjne z aktualnego smbios 14,2 pod smbios 15,1 ?
 10. A jest jakiś gotowiec OpenCore a najlepiej clover pod Z97 PRO GAMER ? i pytanie czy nie strace licencji wtyczek ?
 11. Dlaczego nie mogę pobrać Big sur z Appstore pisze nie że jest dostępne ? Mam zainstalowany Catalina.
 12. A czy tao możliwe że po prostu bateria się wyczerpała. Jak wyłacze i włącze komputer jest ok natomiast po wekendzie kiedy komputer nie pracuje wszystko się resetuje ?
 13. Mam pytanie. Czy wie ktoś może dlaczego raz na jakiś czas, dzieje się to bardzo rzadko resetuje się bios. Komputer po prostu nie chce się uruchomić. Muszę wchodzić w bios i ustawiać wszystko o od nowa ? Najczęściej przestawia się w sekcji boot z os na windows ? Sprzęt jak w stopce.
 14. Ratio

  Kupię Ipada 3

  Jak w temacie żeby był w bardzo dobrym stanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.