Jump to content

taktowidze

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by taktowidze

 1. Czy działa komuś Tuner USB DVBT MT4170 na H.Sierra? Mam go w domu podłączonego do macbooka pro z H.Sierra aplikacja działa niby ale programów TV nie znajduje.
 2. Jak w tytule sprzedam zupełnie nową nie wyjmowaną zaplombowaną baterię https://allegro.pl/oferta/bateria-apple-macbook-pro-15-a1286-mid-2010-atl-7362940945?snapshot=MjAxOS0wNC0wOVQwOTowMToxOC4xMjRaO2J1eWVyO2NkZTJlMjJiZDBkNTQ2N2E1YjI5MWNlN2NmZTMzN2M3NDhlZDgzMjQ4MGNkYzRiNjY4MWNlZGM1MDUzNDQ4ZWU%3D zapytasz dlaczego? Kupiłem zupełnie innego macbooka zanim bateria dotarła. Sprzedam za 200zł plus wysyłka. Odbiór osob. Dąbrowa Górnicza.
 3. Mam byka ale kto wie o co chodzi, próbowałem z USB próbowałem z DVD w obu sytuacjach instalka win7 zatrzymuje się nie od 1 s tylko ładuje się ten pasek na dole 1x na full potem słychać jak DVD zwalnia, po chwili przyspiesza pojawia się 2 tura ładowania dolnego paska z plikami win i echo pecho już na tej turze nie ma ładowania wszystko cichnie i wisi.
 4. Każdy jest na swój sposób wariatem ja nie chce nic spiepszyć chce wsadzić pusty dysk i spróbować zainstalować wina, a niech dysk z OS sobie leży 2m dalej w szufladzie. Instalka wina za pomocą Boot Camp zatrzymuje się podczas 'ładowania plików windows" i ze 10x się to powtórzyło na wiele sposobów.
 5. Wyczytałem w sieci że przy włączaniu naciśnięcie C powoduje rozruch z DVD lub USB, option pokażę recovery lub dysk (w sumie jak pokaże ten wsadzony dysk to może też zadziała)
 6. Witam posiadam dysk pod laptopa leżący w szufladzie i chciałem poeksperymentować czyli wsadzić go do normalnie działającego macbooka pro 2010r z Sierrą, czyli wyjąć dysk z OS-em, wsadzić pusty dysk formatowany FAT. Czy gdy tak uczynię przy starcie naciskając C i mając w USB Pena z windowsem to pójdzie?
 7. Ja mam to samo ale prawdopodobnie chodzi o SATA 3 więc jesli zmienisz kable dysku z celem MAC z SATA 3 na SATA 2 wtedy widzi u mnie zaczął widzieć...przy okazji pytanie do innych czy jest kext pod snow by widział SATA 3?
 8. Mam ten sam log z błędami co quebec18 z tym, że wszelka pomoc proszę o prowadzenie za rączkę fachowe zwroty do mnie nic nie wnoszą niestety.
 9. Witam czy na w/w sprzęcie współczesny Photoshop i After Effects ten drugi zwłaszcza ma szanse normalnie pracować? Jestem laikiem nie miałem do czynienia wcześniej z MAC
 10. Dzięki za info znalazłem kexty i teraz wystarczy je przeciągnąć do Extra / KextStore/ czy jakieś potrzebne komendy w konsoli?
 11. Panowie co mam zrobić by mieć na moim lenovo N200 internet z karty sieciowej? Bluetooth jest i wyglada, że brakuje jedynie dźwięku oraz internetu. Jestem żółtodziobem dopiero co 1x odpaliłem maca zdaje się, że to co mi brakuje to kexty do w/w ?
 12. Robiłem wszystkie etapy z brakującymi fotkami manualnie niby poszło gładko jednak mac nie odpala z twardziela tylko widać jabłuszko i kółko ładowania bez końca proszę o jakieś sugestie.
 13. Drogi autorze proszę o poradę otóż wszystko mi poszło jak z górki do momentu tutka gdzie brakuje plików z grafiką czyli do tego...
 14. łeb mi puchnie od instalacji maca efektów brak

 15. W takim razie u mnie cała operacja opisana w pierwszym etapie (czyli pod windows) się powiodła "............................8. Klikamy Open, potwierdzamy operację i czekamy aż pliki zostaną skopiowane na pendrive'a. 9. Gotowe!" Co teraz ? Napisz mi proszę jak zupełnemu laikowi co dalej bym ujrzał maca
 16. MKjanek32 ...prawdę mówiąc to mam win7 na blaszaku i ten j/w tutek i pena 8GB więc chciałem potestować maca bo słyszałem że programy związane z tworzeniem grafiki lepiej pracują na tym systemie, a mnie na tym zależy gdyż zajmuję się grafiką. Jeśli okazało by się, że faktycznie tak jest wówczas kupuje/ płace. Robiłem wg. tutka i dalej już nie wiem bo nie mam tego "Rozumiem, że masz już działającego OS Xa" czy chodzi o wcześniejszą wersję maca ? Może inaczej do tej pory na moim kompie z apple to mam quicktime i itunesa i nic więcej. Czy jest jakiś trialowy mac do testowania?
 17. Przygotowanie klucza pod Mac OS Xem Witam robię to pierwszy raz wg. tego tutka j/w wszystko idzie oki do tego momentu " Przygotowanie klucza pod Mac OS Xem" utknąłem właśnie w tym miejscu ...skąd ta konsola ze zrzutu ekranowego? Proszę o pomoc to moje bebechy
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.