Jump to content

Mirazz

Members
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Kupię wersję z appstore skopiowaną (nie zainstalowaną !!!!!) na pendrive. Po prostu nie mam go na koncie appstore, a potrzebuję.
 2. Witam Mam pytanie czy rozszerzenie expresscard firewire da zasilanie dla sprzętu który ma mozliwość zasilania poprzez firewire ?
 3. Musisz zrobić dsdt i wydobyć ssdt skryptem pike'a.
 4. Do audio wgraj kexty: Możesz je wgrać np kexwizard'em. Przebuduj cache. Wifi do podmiany. audio.rar
 5. Spróbuj ten config z załącznika. W drivers64 masz HFSPlus.efi ? Wywal zbędne kexty - zostaw GenericUSBXHCI.kext, FakeSMC.kext , VoodooPS2Controller.kext Najlepiej od rehabman'a. config.rar
 6. Pytam który konkretnie użyłeś config od rehabman ?
 7. A który config użyłeś ?
 8. Panowie mam problem. Tak się złożyło że pozbyłem się boot usb robiony pod os x i nie mogę w żaden sposób odtwożyć go po win 8.1 Posiadam mountain lion.app oraz yosemite.app z appstore na dysku zewnętrznym - ale w żaden sposób nie mogę odtwożyć przynajmniej ML pod win. Próbowałem wykorzystać tutke z 1 posta ale po otwarciu installESD nie ma drugiego installesdm, ani pliku hfs. Próbowałem tranmac i w żaden sposób nie odpaliłem instalki. Podeślijcie tutke z instalacją ML (lub yosemite) na usb pod windows,Najlepiej byłoby odtwożyć boot usb w systemie plików HFS+ GUID. P.S. Clover posiadam na osobnym pendr. Pozdrawiam
 9. Wtrącę się bo w zasadzie pełnej zadowalającej odpowiedzi nigdy nie uzyskałem. Coś tam już w temacie hack liznąłem i znam podstawy - ale nie o tochodzi.... Mianowicie , firma apple bazuje na podzespołach innych producentów - cpu, mobo itd.No i system bazuje na ich efi (uefi) Rozumiem że apple używa "swojego biosu" co pozwala czytać od razu hfs+ bez potrzeby stosowania clover itp. To czemu na własną rękę nie można go zainstalować na mobo ? Apple przecież jakoś daje rade ?
 10. Nie polecam sztuczek na usb.Działają niestabilnie oraz wolniej od wspieranych natywnie. Najlepiej nie kombinować i podmienić na wspierane wifi.
 11. Zobacz czy aby napewno w biosie masz kontroler w AHCI, ponieważ niektóre biosy potrafią przeskoczyć na IDE
 12. Kliknij "prawym" na config plist, i w info na samym dole sprawdż czy masz ustawione prawa to odczytu i zapisu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.