Jump to content

DKnoto

Members
 • Posts

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

DKnoto last won the day on July 14 2019

DKnoto had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Marki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DKnoto's Achievements

 1. Ano nad tym, że w tej chwili nie ma praktycznie sprzętu na którym by nie poszedł; Stabilnością bije na głowę macOS; Jeśli chodzi o wydajność to też w testach jest lepiej; Jeśli chodzi o konfigurację przestrzeni roboczej to jest zdecydowanie lepiej niż w macOS; Dla programisty narzędzie idealne, nie trzeba kombinować z homebrew tak jak na macOS; Jedyny brak to brak spójności, stąd ta toporność i zbyt duża różnorodność niekompatybilnych rozwiązań. Tu macOS króluje
 2. Spodobała mi się ta odpowiedź z dwóch powodów, jest w zasadzie prawdziwa z intencji autora i w 100% prawdziwa literalnie
 3. Moim skromnym zdaniem problemem nie jest łatwizna ale płytkość większości przewodników, opisują co gdzie wstawić ale nie wyjaśniają do spodu co dokładnie dana rzecz robi.
 4. Kompletnie nie używam Windows jako samodzielnego systemu, jedynie Win7 w maszynie wirtualnej do testowania softu. macOS też głównie w tym samym celu ale ostatnio postawiłem w domu trzy hamaki A maszyn to by się generalnie kilka znalazło…
 5. Ostatnio grał w jakieś ujeżdżanie dinozaurów. Ja byłem pod wrażeniem demo z nurkowaniem. Co do tytułów to nie wiem, nie wyrażał żadnego zainteresowania graniem na PC szczególnie, że ma do wyboru dwa systemy Linuks lub macOS
 6. iMovie to mocno rozrzutny program. Wgrałem godzinę materiału x264, 2 pliki po 2 GB, i chciałem to połączyć w całość oraz wyciąć reklamy. Po wgraniu i założeniu projektu katalog miał już 18 GB. To samo. jak zrobiłem na Linuksie, przy pomocy ffmpeg i mpv to wraz z plikami pośrednimi i wynikowym miałem mnij niż 10 GB.
 7. @bartgo Zapomniałem dodać, że do grania ma PS4+VR Na tego MC się napalił bo chce coś modować a na PS4 kiepsko się to robi.
 8. @bartgo Odpalałem Xcode, NetBeans, QtCreatora i iMovie. Na wszystkich dało się pracować
 9. Sprzęt używa do przeglądania internetu, słuchania muzyki z iTunes i w planach do Minecrafta. Jeszcze go nie zainstalowałem.
 10. Mój syn ma 13 lat, ja zainstalowałem mu Mojave na NUC D54250WYK. Musiałem tylko wymienić kartę WiFi/BT. Może jakąś nowszą wersję NUCa?
 11. @314TeR Dzięki, zaraz poszukam co mam wykasować
 12. Testowałem ostatnio dość intensywnie WiFi i natrafiłem na takie dziwne zachowanie: Klikam w ikonę WiFi na pasku menu: i dostaję dialog preferencji sieci w takim stanie: Treść konfiguracji odpowiada WiFi ale opis po lewej stronie BT Co ciekawe klikanie po lewo w BT nie zmienia stanu po prawej. Klikanie w Wi-Fi po lewo przenosi focus do tej pozycji i nie zmienia treści - to już zgodnie z oczekiwaniami.
 13. Z bólem muszę stwierdzić, że wczoraj dołączyłem do grona, któremu iMessage poleca aby skontaktować się z supportem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.