Jump to content

DKnoto

Members
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

DKnoto last won the day on April 25

DKnoto had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Marki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @314TeR Dzięki, zaraz poszukam co mam wykasować
 2. Testowałem ostatnio dość intensywnie WiFi i natrafiłem na takie dziwne zachowanie: Klikam w ikonę WiFi na pasku menu: i dostaję dialog preferencji sieci w takim stanie: Treść konfiguracji odpowiada WiFi ale opis po lewej stronie BT Co ciekawe klikanie po lewo w BT nie zmienia stanu po prawej. Klikanie w Wi-Fi po lewo przenosi focus do tej pozycji i nie zmienia treści - to już zgodnie z oczekiwaniami.
 3. Z bólem muszę stwierdzić, że wczoraj dołączyłem do grona, któremu iMessage poleca aby skontaktować się z supportem
 4. Ja używam LG 31MU97, nie jest to może idealny wybór ale czcionki wyglądają bardzo dobrze.
 5. @javazlaz A jak sprawuje się WX 7100 na tle RX 570/580/590? Mam taką w laptopie w wersji mobilnej i chciałem coś podobnego kupić do desktopa.
 6. Ja od miesiąca używam 970 Pro 1TB, sprawuje się dobrze - nie zauważyłem żadnych problemów.
 7. Dodałem kexty RehabMan/OS-X-Fake-PCI-ID do katalogu EFI/CLOVER/kexts/Other: FakePCIID FakePCIID_Broadcom_WiFi w wersji 1.3.15 z 27 paź 2018 i komunikacja WiFi ruszyła od ręki na moim NUC D54250WYK
 8. Kupiłem BCM94352 HMB. Już doszło ale jeszcze nie odpaliłem, jutro będę próbował.
 9. @314TeR masz rację ale ta opcja jest dużo droższa jeżeli potrzebujemy tylko sporadycznej wymiany. W moim przypadku wymiana przez dysk na USB to zerowe koszty, mam już taki ale sformatowany pod EXT4 czyli muszę go tylko przeformatować.
 10. W sumie przy założeniach, które wyłuszczył @danielosx86 im prostszy system plików tym lepszy. Jeżeli oczywiście będziemy w pierwszej kolejności kopiować a usuwać źródło dopiero po sprawdzeniu przeniesienia.
 11. Znalazłem połowiczne rozwiązanie tego problemu. W preferencjach systemowych w Mission Control należy włączyć opcję „Osobne Spaces dla monitorów”. Niestety jak rozciągnę/przesunę okno na dwa monitory to widzę tylko tę część okna, która miał kursor myszy w momencie kładzenia Ciężko znaleźć system zdroworozsądkowy…
 12. @reyder możesz podać linka do tych wyjaśnień? Ja myślałem o małym dysku, z VFAT na USB, do wymiany danych bo nie znalazłem dobrego rozwiązania na obsługę EXT4 z macOS i APFS z Linuksa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.