Jump to content

pudlox

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 1. pudlox

  Asus P5B-V

  Przyszedł do mnie już procesor i zamierzam już dzisiaj spróbować zainstalować system. Zdecydowałem się na Yosemite, ze względu na łopatologiczny poradnik. Pierwsze pytanie - czy muszę modyfikować coś w BIOS?
 2. pudlox

  Asus P5B-V

  Dobra, dzięki wielkie
 3. pudlox

  Asus P5B-V

  To też fakt. Ponawiam moje pytanie: "który system wybrać i czy dysk na dysku mogą zostać jakieś dane, czy jednak podczas instalacji OS X te dane zostaną skasowane?"
 4. pudlox

  Asus P5B-V

  Ciekawe info, pewnie w wielu przypadkach dane sprzęty mogłyby być lepsze, jednak producenci blokują je softowo, żeby sprzedawać je w określonych ramach cenowych dla danych grup odbiorców. Dużo bardziej opłaca się zablokowanie niektórych funkcjonalności niż postawienie nowych linii produkcyjnych.
 5. pudlox

  Asus P5B-V

  Dziękuję za propozycje, ale moja płyta nie obsługuje twojego procesora, jak się okazało to E8400 też nie. W sumie zakupiłem Q6600 i myśle, że w czwartek/piątek będzie u mnie i będę mógł zabrać się za instalacje systemu.. Tutaj pojawiają się dwa pytania - który system wybrać i czy dysk na dysku mogą zostać jakieś dane, czy jednak podczas instalacji OS X te dane zostaną skasowane?
 6. pudlox

  Asus P5B-V

  Myślałem, że projekt z tym komputerem upadł po tym jak kupiony procesor był bublem, ale mam zamiar zacząć od nowa. Chcę kupić kolejny procesor i celuję w Intel E8400 - czy ten procesor nadaje się pod hamac? ... Drugie pytanie, lepiej Mavericks czy Yosemite?
 7. To niestety będę musiał czekać. Czy są jakieś plany w tym kierunku?
 8. Chłopaki trochę się pozmieniało. Powiedzcie mi, czy uda się postawić OS X na chipsecie X99?
 9. Co jest wymagane żeby założyć kontoID? To tak jak konto google, że każdy może założyć, czy trzeba podać jakiś numer licencji z opakowania?
 10. Super! Dziękuję Ci bardzo. Przede mą niedługo pierwsza instalacja OS X na nowym komputerze i sporo mi to rozjaśniło. Czyli kupuję Snow tylko po to, żeby mieć "oryginała", ale ta płytka nie będzie mi do niczego potrzebna i może pozostać zafoliowana?
 11. Chodzi mi tylko o to, czy te peryferia muszą być dedykowane pod osx czy dowolna klawiatura czy mysz będzie działać? Edition. Sorka nie zauważyłem dopisku w poprzednim poście
 12. Dobra, to zdecyduję się na MSI. Powiesz mi jeszcze coś na temat tych myszek i klawiatur?
 13. Ciężko jest coś takiego wykonać i czy tracę w ten sposób jakieś funkcjonalności? I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - czy każda myszka i klawiatura na usb zadziała pod OS X?
 14. Poczytałem jeszcze trochę na temat tej płyty od Asusa - Z97-A, lecz ona ma tylko 4 porty SATA. To jest zdecydowanie za mało, bo cztery dyski to ja będę miał na start, a później dojdą kolejne w RAID i magazyny. Co myślicie o MSI Z97 MPOWER? Wydaje mi się bardzo atrakcyjna - 8 portów SATA, bardzo dobrze chłodzona sekcja zasilania - co mi się bardzo przyda i inne dobre komponenty.
 15. Asus teraz planuje zrobić wielką akcję marketingową http://pclab.pl/news60146.html więc może uda wyrwać się taniej Z97-A + R9 270X
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.