Jump to content

Romeo17

Members
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

 1. Wszystko wydaje się być ok: Config.plist: http://pastebin.com/raw.php?i=Svk7TsPM To już czysto informacyjnie: ssdt.aml wygenerowane przez ssdtPRgen i wrzucone do ACPI/patched w kext/10.10 mam: ACPISensors.kext, CPUSensors.kext, GPUSensors.kext, LPCSensors.kext, RealtekRTL8111.kext, kexty do PS2 oraz oczywiście FakeSMC.kext
 2. Przywróciłem teraz wszystko do stanu pierwotnego i próbuję jeszcze raz. Dorzucam jeszcze screena z IORegistryExplorer (w tym momencie tylko injecja w Cloverze): EDIT: Wrzuciłem kexta, naprawiłem uprawnienia i przebudowałem cache kextów, zrobiłem dwa restarty, ciągle brak dźwięku, znowu przebudowałem cache i naprawiłem uprawnienia i ciągle brak urządzeń w Preferencjach.
 3. Screen z programu DPCIManager, chyba jednak mam ALC888B:
 4. A może jakiś HDAEnabler zamiast injekcji w Cloverze?
 5. Tak, w Cloverze dodane <key>Audio</key> <dict> <key>Inject</key> <string>1</string> </dict> i patch AppleHDA również. Zaraz spróbuję z tym drugim kextem. EDIT: Próbowałem wszystkie layouty 1,2,3 z kextem numer 1 i layout 4 z kextem numer 2. Ciągle brak urządzeń w Preferencjach systemowych.
 6. Witam! Kext mi się załadował: w zakładce "Audio" coś takiego: ale niestety dźwięku nie ma i brak jakichkolwiek urządzeń w Preferencjach Systemowych > Dźwięk. Model płyty: MSI H81M-P33
 7. VoodooHDA Wydaje mi się że janek202 przygotował legacy kext'a do tej karty.
 8. Mac OS X Lion 11A390 / Safari 5.1 (7534.20.8)
 9. Nie lepiej pobawić się w BootCD(ze specjalnymi kextami pod chipset) i retailem? Próbowałem instalować u kolegi na AMD,wiele prób i niestety pozostał przy windowsie. Instalator uruchomił się tylko przy pomocy BootCD, przy dystrybucjach to same restarty,zwiechy,still waiting itd.Ale i tak nie mógł zainstalować,bo w trakcie instalacji KP. AMD to nie platforma pod OSX,takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.
 10. Bardzo fajna aplikacja Przyda mi się,bo czasami usuwam/zmieniam itd. kexty od modemu Huawei. Pozdrawiam!
 11. To spróbuj firefoxa... Nie podałeś żadnych informacji odnośnie sprzętu.
 12. A istnieją wogóle kexty do tego chipsetu? Chyba rezygnuje z instalacji,bo nie działa.Próbowałem bootcd z jakiegoś poradnika na insanelymac,ale KP,po "Systemshutdown False". Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.