Jump to content

oswaldini

Moderators
 • Content Count

  10712
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  167

oswaldini last won the day on February 16

oswaldini had the most liked content!

About oswaldini

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Brzeszcze / Kraków
 • Interests
  Downhill/freeride - MTB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znajomy podesłał mi namiar na sterowniki do kart intela: https://github.com/daliansky/XiaoMi-Pro-Hackintosh/issues/330 W podanym wyżej temacie podane są linku do jeszcze dwóch innych projektów sterowników, jeden z nich jest dopiero na poziomie 15-20%. Link do źródła: http://bbs.pcbeta.com/viewthread-1838489-1-2.html W powyższym temacie podano login i hasło żeby nie trzeba było się rejestrować (NIE ZMIENIAĆ HASŁA !): ID: mn19941219@126.com Password: Aa123456 2020-02-07: Tylko dla 10.15 ! AppleIntelWiFi.kext catalina.zip 2020-01-31: Najnowsza wersja dla 10.14.6 AppleIntelWiFi 0131-1.kext.zip IO80211Family.kext.zip
 2. Gdzie Ty wyrwałeś kartę za takie pieniądze ? Reszta bebechów też za niezłą kasę łyknięta.
 3. Bida z nędzą. Ale jak komuś podoba się buda to jest klon... dunecase.com
 4. Fajnie wiedzieć o możliwości zmiany, nie słyszałem o tym, poniżej jak z palca przełączyć. Terminal commands for enabling AAC and aptX Codecs To enable aptX, input the following command, press Enter, and type your user password if prompted: sudo defaults write bluetoothaudiod "Enable AptX codec" -bool true Alternatively, to enable AAC, input the following and press Enter: sudo defaults write bluetoothaudiod "Enable AAC codec" -bool true To disable either codec via Terminal, simply replace -bool true with -bool false at the end of the command.
 5. Można ratować się jeszcze softem dosdude1: http://dosdude1.com/software.html macOS Catalina Patcher macOS Mojave Patcher macOS High Sierra Patcher macOS Sierra Patcher Używamy apek tylko do pobierania obrazów, bez modyfikacji. Ominiemy tym softem problem jak u kogoś pobiera się z appstore pliczek instalacyjny 22MB zamiast całość.
 6. Używałem migawek, działa. Nigdy nie robię aktualizacji, zrobiłem na macbooku i od razu żałuję Muszę przywrócić z TM stary system Na hacku mam ostatnią betę do testów.
 7. Spokojnie możesz użyć forumowego UniBootX, ten poradnik jest już mocno nieaktualny bo lata nie mam tego sprzętu.
 8. @reyder przy bliźniakach nie jestem w stanie się umówić na godzinę Nie mniej temat odkładamy bo sprawdziłem jeszcze raz FakePCIID i FakePCIID_Intel_GbX - działa tylko kexty musza się ładować w odpowiedniej kolejności. FakePCIID i FakePCIID_Intel_GbX muszą być w Other, a SmallTreeIntel8259x.kext musi być w 10.1x - tylko w takim przypadku zrobi się spoofing Device ID i Subsystem ID, ja dodatkowo zmodyfikowałem sobie jeszcze nazwę modelu karty sieciowej w FakePCIID_Intel_GbX <key>FakeProperties</key> <dict> <key>RM,device-id</key> <data> KBUAAA== </data> <key>RM,subsystem-id</key> <data> CgAAAA== </data> <key>model</key> <string>Intel Ethernet Controller 10G X540-AT2</string> </dict>
 9. Faktycznie wstaje szybciej od Clovera ? Kurde nie mam czasu na nic przy dzieciakach Muszę się kiedyś pobawić nowym bootloaderem.
 10. OK dzięki, postaram się jutro po pracy wytargać logi. EDIT: @reyder jakie logi i z jakiego momentu dokładnie potrzebujesz ? Bootlog z systemu z patchem i bez patcha ?
 11. @314TeR kiedyś robiłem z intelem 2x1gbps i niestety nie poszło pomimo zmienionego ID, może ustawiłem zły przez pomyłkę hgw. @reyder dopiero teraz miałem czas sprawdzić, niestety nie działa dalej lecę na 3.3.11 w 10.14.6, niestety jest niestabilnie, wiesza sieć/koma co jakiś czas, wystarczy wypiąć, podpiąć ponownie i system działa ponowne ale wiadomo, że to upierdliwe.
 12. Dzięki przetestuję jak wrócę do domu. FakePCIID_Intel_GbX nie chciał zadziałać bo ładował się w złej kolejności i nie robił się spoofing.
 13. Na wersji 3.5.0 niestety nie działa podany patch. Na 3.3.11 jest OK. Jak coś czysty sterownik w załączniku. @reyder jakbyś popatrzył będę zobowiązany, jak potrzebne wsparcie w tym temacie w postaci $$ lub zwrotnej pomocy w innym temacie nie ma sprawy. SmallTreeIntel8259x.kext-3.5.0.zip EDIT: chyba zmieniła się pozycja do wyszukania z 0F 85 DB 00 00 00 na 0F 85 BA 00 00 00, zaraz sprawdzę patcha, czyli szukamy 0F 85 BA 00 00 00 i zamieniamy na 0F 84 BA 00 00 00. Dam znać jak sprawdzę. Sprawdzę jeszcze czy zadziała FakePCIID_Intel_GbX.kext
 14. Nie ukrywam ja zaglądam na forum sentymentalnie, nie mam czasu nawet wrzucić czegoś ciekawego, ba potrafię sam sobie nie zrobić zakładki Od czasu jak urodziły mi się bliźniaki nie mam czasu na nic, wszystko zeszło na dalszy plan łącznie z hobby (rower i hacki).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.