Jump to content

hottt

Members
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 1. Ja gdzieś pisałem o tym problemie z rx580, ale nie po sleepie, a włączając kompa co kilkanaście(dziesiąt) razy. Najczęściej jest OK, ale czasem jak odpalę w cloverze macOS to przed pojawieniem się okna logowania mam to samo co Ty i nie wiem skąd się to bierze. Nie jest to wina maka bo na windzie czasem też się tak dzieje.
 2. Witam, znalazłem taki skrypt aby dowiedzieć się czy rzeczywiście w systemie działa wszystko prawidłowo. Wygenerowałem raport i chciałbym aby ktoś zerknął czy wszystko z moim hackintoshem w porządku. Tutaj link do autora: https://github.com/black-dragon74 A tutaj można pobrać skrypt: https://www.tonymacx86.com/threads/tool-generate-proper-problem-reporting-files.235953/ Robił już to ktoś i może zajrzeć do tego raportu? https://www64.zippyshare.com/v/hDcH3OtZ/file.html?fbclid=IwAR0jdWCurRwKVZSh27VIuyQDw0VEhu0D4CJf2-lYFMVzYgCN0C9kE5N1izM
 3. Odświeżam kotleta. Ostatnio sporo siedziałem z imessage i udało mi się uruchomić na ID kapeli, w której mamy 3 iPady. iMessage działał bez problemu, potem utworzyłem nowe ID ale niestety efekt taki jak na początku. Jestem teraz pewien na 100%, że to nie wina hardwar'owa czy też coś w konfigu, a apple być może ma blacklist. Nie wiem.
 4. Brawo za imessage... mi nie było to dane Odnośnie codeccommander. Mi stwarzał problemy natomiast eapdfix jest bezproblemowy.
 5. Ale dodawałeś dwa kexty? AppleALC i Lilu? Na samym AppleALC nie będzie działać.
 6. Tutaj znajdź swój kodek: https://github.com/vit9696/AppleALC/releases a tutaj pobierz najnowsze lilu https://github.com/vit9696/Lilu/releases te dwa kexty do 10.12 i powinno zamiatać.
 7. hottt

  Problem z 892

  Możesz się podzielić tą wiedzą? Próbowałem przed ssdt, ale efekt ten sam. Urządzenie widziane w raporcie systemowym, a w urządzeniach audio brak. Edit: Postęp. Dźwięk pojawia się wówczas gdy na uruchomionym systemie zmienię źródło z hdmi na DP i odwrotnie. Źródło, na którym uruchomił się system nie podaje dźwięku. Dlaczego dźwięk nie startuje podczas uruchamiania systemu, a dopiero po przepięciu źródła? Uruchamiam metodą hdmiaudio.kext i ssdt (PEG0) *** To jest właśnie pomoc... ktoś wie, ale nie powie bo jeszcze ktoś inny też uruchomi i wtedy będzie skandal. Brak słów.
 8. hottt

  Problem z 892

  Mam po DP-hdmi wpięty monitor (a raczej mały telewizor). Zaczerpnąłem wiedzy i podobno moja karta to pascal i tam nie da się odpalić hdmi audio. To prawda?
 9. hottt

  Problem z 892

  Dźwięk działa na layount 1,2,3,4,5,7... potem 28,31,92,99 ale różnią się ilością urządzeń audio. Dlaczego w raporcie systemowym widziane jest urządzenie hdmi/DP audio, a w menedżerze brak?
 10. Pisałem przecież, ze instalator zatrzymuje się na tym ekranie. Zrobiłem ponownie klucz i ruszyło. Tamten również robiłem pod makiem ale na innym penie.
 11. Sytuacja ma miejsce około 5 sekund od włączenia instalatora w cloverze. VGA startuje chyba później....?
 12. Właśnie próbowałem i to samo. czy powodem może być źle przygotowany klucz?
 13. Tak. Odpalam z klucza i zatrzymuje się na tym komunikacie.
 14. Taka niespodzianka dziś mnie spotkała. Sierrę instalowałem kilka razy i nigdy nie było takiego problemu. Czym to może być spowodowane? i5-4690 gtx 1050ti Używam unitbootX.
 15. Zaktualizowałem clovera i poszło. Teraz męczę się z audio alc892, na sierra z lilu działało bez problemu - teraz brak audio (inna metoda...?). 1) Czy to prawda, że teraz na pascalach działa hdmi audio? 2) Po co NvidiaGraphicsFixup.kext?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.